Honza Musil moderuje pořad na Barrandově: „Je to jen na zkoušku,“ brání se Soukup

Honza Musil

Mediální magnát Jaromír Soukup (54) se před nedávnem rozhodl prodat polovinu své firmy, pravděpodobně proto, aby mu nový společník pomohl dostat firmu opět k rozkvětu.

Jak se očekávalo, tak se i stalo. V současné době na TV Barrandov není moderátorem pouze Jaromír Soukup, ale také Honza Musil. Ten moderuje pořad Kvíz.

„Na zkoušku natočil dnes Honza Musil, který podle nejmenovaného webu už neměl na Barrandově vůbec být, 5 dílů Kvízu. Jde o pořad, který jsem si vymyslel, zpravoval a sám ho moderoval. Teď pět dílů odmoderuje Honza,“ řekl Jaromír Soukup pro deník Expres.

Mediální magnát se velmi snaží, aby se jeho firmě opět dařilo, podle některých mu možná jde také o to, aby měl více volného času, který by trávil se svou dcerou Rozárkou. Není to ani týden, kdy mu Agáta podle Blesku přes média vyčítala, že šel do práce v době, kdy měl mít Rozárku u sebe doma.

Soukupovi odpůrci se radují, že mediální magnát v televizi pomalu, ale jistě končí. Ten je však rychle vyvedl z omylu. „Pořad má dva moderátory a podle sledovanosti uvidíme, který je úspěšnější. Co je na tom nepochopitelného? A vzdávání se Barrandova? To je sen některých, který se nikdy nesplní,“ uzavřel Soukup.

Moderátor Honza Musil přitom měl být mezi těmi, kteří si nedávno stěžovali, že jim Soukup za spolupráci v minulosti nikdy nezaplatil. Pravděpodobně tedy moderátorovi společnost případné dluhy již uhradila.

Zdroj: Autorský text, Expres, Blesk; Náhledová fotografie: David Sedlecký/Wikimedia Commons (CC BY 4.0)

error: Content is protected !!