Holubová schytala kritiku: V šatech na červeném koberci prý vypadala jako turistka, přitom měla doplňky za statisíce

Herečka Eva Holubová se opět dočkala kritiky, která tentokrát padla na její šaty. To Holubovou překvapilo, protože si zrovna k těmto příležitostem pořídila doplňky za stovky tisíc.

Eva Holubová měla na filmovém festivalu v Karlových Varech červené šaty, černé sandály a šálu podobné barvy jako šaty. Kritiku od novinářky údajně dostala úplně za všechno. „Já ji neznám, prý o nás vždycky píše nějaké hnoje plné jedovatých slin. Děkuju, blbá reklama je pořád ještě reklama,“ napsala k tomu herečka.

Novinářka, která na Evu Holubovou nešetřila kritikou, pravděpodobně nevzala v potaz to, že herečka na sobě měla obuv značky Chanel, která stojí několik desítek tisíc korun. Stejné značky byla také její kabelka, jejíž cena se může vyšplhat do několika set tisíc korun.

Holubová vysvětlila, proč zvolila svůj outfit. „Na závěrečný večer KVIFF jsem vyrazila v červených hedvábných šatech. Jsou nadmíru příjemné. Indiáni v Peru nosí červenou, kdykoliv se cítí fyzicky slabí. Je to barva krve. Já se slabá cítím a nechci se tomu poddávat,“ napsala na své sociální sítě.

„Neměla jsem boty, padla mi klenba, ale nechtěla jsem jít v bačkorách. Koupila jsem si nejdražší boty v životě pro tyto příležitosti. Jsou neuvěřitelně pohodlné,“ vysvětlila.

Herečky se zastalo mnoho celebrit, mezi které patřila i Dagmar Havlová a Tereza Brodská.

Hereččiny šaty si můžete prohlédnout například na jejím Instagramu. Podle nás jí šaty slušely a nejdůležitější je to, aby se v nich cítila dobře. Co si o nich myslíte vy?

Zdroj: Redakce, Autorský text; Náhledový obrázek: David Sedlecký/Wikimedia Commons (CC BY 3.0)

error: Content is protected !!