Herečka Jenovéfa Boková se stala maminkou. Pohlaví miminka prozatím tají

Herečka Jenovéfa Boková měla podle dostupných informací před nedávnou dobou přivést na svět své první dítě a po porodu by měla nyní odpočívat. Pohlaví i jméno miminka si s partnerem Adamem Kolářem zatím nechávají pro sebe. Jak ale naznačuje poslední rozhovor s budoucím dědečkem, na svět by měla přivést malou princezničku.

Oblíbená herečka chtěla těhotenství svým fanouškům původně oznámit už na Silvestra, nakonec si to ale rozmyslela. „Já bych vám chtěla říct jednu takovou věc, kterou jsem vám za posledních několik měsíců chtěla říct několikrát, jen jsem nevěděla, jakou formu zvolit, a pak jsem si říkala, proč to říkat. Furt se to ve mně mlelo,“ svěřila se tehdy na svém Instagramu.

Radostnou novinku se nakonec rozhodla oznámit, a to kvůli své práci, kde už by se jí očekávání miminka utajit nepodařilo. „Je na čase, abych to oznámila těm, kteří to ještě nevědí, takže vám pustím video, které jsem si pro vás přichystala na Silvestra a pak ho nezveřejnila. Tak ho zveřejním po dvou měsících,“ řekla ke zveřejněnému příspěvku.

A právě díky tomuto těhotenství se moderátorka Světlana Witowská, která již několik let tvoří pár s bývalým velvyslancem a otcem novopečeného tatínka Adama Koláře, stala babičkou. „Na vnučku se moc těším, bude to naše princeznička. Obávám se, že ji budu strašně rozmazlovat,“ uvedl před nedávnou nastávající dědeček.

„Nic neplánuju, ale moc bych chtěla rodit přirozeně,“ svěřila se v jednom ze svých rozhovorů těsně před porodem. Herečka ani její partner prozatím informaci o narození dítěte, případně pohlaví ani jméno nepotvrdili, nicméně mnoho českých médií tuto zprávu pustilo do světla. Podle informací portálu Expres.cz, který tuto zprávu jako první vypustil do světa, se nyní herečka dává po porodu do pořádku, nabírá nové síly a těší se ze svého prvního potomka.  

Zdroj: Prima ženy, Expres.cz, BleskNáhledový obrázek: Jenovéfa Boková – se svolením 

error: Content is protected !!