Helena Vondráčková (76) přesouvá koncerty: Po úrazu byla odvezena do nemocnice

Helena Vondráčková

Zpěvačka Helena Vondráčková (76) byla v pátek 15. září po úrazu převezena do nemocnice, některé její plánované koncerty se musely přesunout.

Ačkoliv je zpěvačka Helena Vondráčková velmi aktivní žena, která se ani ve svém věku nevyhýbá žádné aktivitě, úrazu se bohužel nevyhnula.

Den před slunným víkendem bohužel zpěvačka upadla a musela být převezena do nemocnice. Z toho důvodu se přesouvá její páteční koncert v Havlíčkově Brodě.

„Helenka nad ránem upadla a udeřila se do hlavy. Zavolali jsme raději sanitku, ta ji převezla na vyšetření do nemocnice, na výsledky čekáme,“ uvedl na sociálních sítích Martin Michal, zpěvaččin manažer a manžel.

Zpěvačka si ještě nedávno užívala dovolenou na Kanárských ostrovech v luxusním hotelu, kde si dopřála lázně s mořskou vodou. Na sociálních sítích se pochlubila usměvavými fotografiemi, na kterých bylo vidět, že si volné chvíle užívá na maximum.

Přejeme Heleně Vondráčkové spoustu zdraví a doufáme, že její vyšetření dopadne dobře. O dalších aktualitách o zpěvaččině zdraví vás budeme informovat prostřednictvím dalších článků.

Zdroj: Redakce, autorský text; Náhledová fotografie: Lukáš Malý – Public Domain/Wikimedia Commons

error: Content is protected !!