Zvrat v boji o dceru mezi Hanychovou a Soukupem: Soud zrušil předběžné opatření

jaromír soukup, agáta hanychová

Vztah influencerky Agáty Hanychová (38) a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa (54) je na bodu mrazu a pravděpodobně bude ještě hůř. Soud totiž zrušil předběžné opatření, které se týká jejich dcery Rozárky.

Agáta Hanychová a Jaromír Soukup po svém bouřlivém rozchodu pokračují ve válce o jejich společnou dceru Rozárku. Jelikož si nejspíš ještě stále nemůžou přijít ani na jméno, o jejich péči o dceru musel předběžně rozhodnout soud.

Doposud musela Agáta Rozárku předávat Jaromírovi třikrát týdně a každý druhý víkend. To mělo platit až do doby, kdy soud vydá konečný rozsudek, jenže je to jinak. Soud předběžné opatření zrušil a vrátil případ k Obvodnímu soudu pro Prahu 6, aby případ znovu prozkoumal, píše Blesk.

Pravděpodobně se tak stalo proto, že Agáta a poté i Soukup podali odvolání. Tatínek Rozárky žádá o střídavou či plnou péči. Jejich představy o péči o dceru jsou pravděpodobně zcela odlišné, protože Agáta by nejspíš měla dceru také jen pro sebe. „Každá minuta bez ní je pro mě strašná,“ napsala influencerka nedávno na své sociální sítě hned poté, co si u Soukupa Rozárku vyzvedla. Byla bez ní ale jen několik hodin.

Jelikož se teď musí oba rodiče řídit zákonem, musí mít Rozárku ve střídavé péči. To bude nejspíš velmi náročné pro Agátu, která s dcerou možná bude muset trávit času méně než doposud.

Rodičovská bitva Agáty Hanychové a Jaromíra Soukupa bude pravděpodobně ještě nějakou dobu pokračovat, proto budeme v redakci pravidelně připravovat aktuální informace.

Zdroj: Redakce, autorský text, Blesk, Expres; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!