Hanychová má podle insolvenčního rejstříku dlužit Soukupovi přes čtvrt milionu korun

jaromír soukup, agáta hanychová

Influencerka Agáta Hanychová (38) si v loňském roce na svých sociálních sítích už pár dnů po rozchodu s Jaromírem Soukupem (55) stěžovala, že za účinkování v pořadech na TV Barrandov nikdy nedostala zaplaceno.

Jak ale nyní portál Extra zjistil, Hanychová má Soukupovi dlužit 270 tisíc korun za natáčení pořadu, který nikdy nebyl dokončen. Agáta totiž měla tyto peníze dostat ještě před samotným natáčením, přesněji 14. 9. 2022, jak stojí v insolvenčním rejstříku.

K tomu se Agáta zanedlouho pro výše zmíněný web vyjádřila. „Jestli někdo tvrdí, že jsem si vzala nějaké peníze, tak to musí být podvod. Skutečně jsem nic nedostala ani si nic nevzala. Žádnou smlouvu jsme neměli podepsanou, nepodepisovala jsem ani převzetí žádné zálohy. Žádnou jsem totiž nedostala“.

Jaromír Soukup se k ničemu z toho zatím nevyjádřil, není tedy jasné, kde je pravda. Podle všeho ale musí být údaje v insolvenčním rejstříku vždy patřičně podloženy doklady, takže by se o nedopatření jednat nemělo. Ale kdo ví…

Agáta s Jaromírem údajně už delší dobu nedokáže prohodit ani pár slov, jejich jediná komunikace probíhá kvůli dceři. Jejich předávání většinou probíhá velmi chladně. Soukup si pro Rozárku přijede a Agáta mu jej téměř beze slov předá.

Zdá se, že ačkoliv ještě nevyřešili péči o společnou dceru Rozárku, už je na světě další problém, který budou muset řešit. Podaří se jim najít společnou řeč, nebo bude následovat trestní oznámení?

Zdroj: Autorský text, redakce, Extra, CNN Prima, Expres; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!