Gwyneth Paltrow vzpomíná na své ex: Byl lepší Pitt, nebo Affleck?

Herečka Gwyneth Paltrow v průběhu kariéry chodila s některými z největších jmen v zábavním průmyslu. Nakonec se ale provdala za frontmana skupiny Coldplay, Chrise Martina, s nímž má dvě děti. 

Byť jejich manželství nevyšlo, vzpomíná na něj v dobrém. V současné době prochází sexuálním probuzením a opakovaně vydává veřejná prohlášení, ze kterých by se její děti mohly cítit poměrně v rozpacích. Aktivně totiž propaguje sexuální pomůcky a nemá problém otevřeně diskutovat o své sexualitě, jak podotýká web Page Six.

Své výroky nedávno vynesla na další úroveň, když se objevila v podcastu Call Her Daddy. Tato show je známá tím, že otevřeně mluví o sexu, pro Gwyneth se tak otevřela cesta, jak dalším způsobem vyjádřit své myšlenky.

Během rozhovoru zavzpomínala na dva hollywoodské herce, s nimiž krátce randila. Je totiž jedna z mála žen, která může říci, že chodila jak s Benem Affleckem, tak s Bradem Pittem. Podle svých slov s Bradem zažila lásku na první pohled, Ben jí naopak předvedl svůj velký um v posteli.

„Brad byl v té době něco jako hlavní chemie, láska vašeho života. A pak tu byl Ben, ten byl technicky vynikající. Nemůžu uvěřit, že moje dcera tohle poslouchá!“ smála se, načež zmínila svého exmanžela. „Vzala bych si Chrise znovu, protože mi dal moje dvě děti, které jsou moje životní lásky,“ přiznala.

Jak se zdá, můžeme zpěvačce Jennifer Lopez jen tiše závidět. Dle Gwynethiných slov si po milostné stránce Ben vede opravdu skvěle.

Zdroje: Podcast Call Her Daddy, Page Six; Náhledový obrázek: Andrea Raffin/Wikimedia Commons (CC BY 3.0)

error: Content is protected !!