Filantropka Meghan Markle: Na charitativní návštěvu bezdomovců oblékla outfit za tisíce dolarů

Meghan Markle se vyžívá v charitativních iniciativách a dává si záležet na tom, aby se to o ní vědělo. Na březnové akci v útulku pro těhotné bezdomovkyně se ochotně nechala fotit, jak v drahém značkovém outfitu srší velkorysostí.

K příležitosti mezinárodního dne žen se Meghan vydala poctít svou návštěvou charitu v jejím rodném Los Angeles, která se stará o těhotné ženy bez domova. Markle, která si i přes několikaleté špinění rodiny manžela prince Harryho nechává říkat vévodkyně ze Sussexu, při návštěvě charity rozdávala vřelé úsměvy na všechny strany.

Na událost podobnou těm, na které v minulosti oblékala odpovídající oděv například v podobě neformálního trička a džínů, tentokrát dorazila v něčem o trochu více okázalém. Jak píše portál ET, vévodkyně navštívila těhotné bezdomovkyně v oufitu za 12,5 tisíce dolarů, což je v přepočtu téměř 270 tisíc korun.

Od hlavy až k patě vyšperkovaná designérskými kousky značek jako Max Mara, Valentino nebo Chanel v charitě otevřela společně se svým týmem pop-up butik s dětským oblečením, hračkami apod., a návštěvu zakončili společným obědem a finančním darem.

Nové ocenění do sbírky

V posledních týdnech se Meghan raduje z nového ocenění, které si může přidat na poličku mezi ta ostatní. Každoročně udílenou cenu Gracie, kterou rozdává Nadace pro ženy v médiích, obdržela Meghan za svůj podcast Archetypes, v němž hostila například Serenu Williamsovou nebo Mariah Carey.

Meghanina vize pro Archetypes má být rozbíjení škatulek, do kterých jsou ambiciózní ženy jako ona nedobrovolně zavírány, a které je omezují. Mnozí posluchači ale podcast ostře kritizují. Meghan se v něm podle nich pokouší přepsat historii a nechává si k tomu pogratulovat od celebrit se zvučnými jmény. Její příznivci však negativní kritiku odmítají s tím, že nejde o nic validního a je za tím prostě jen sexismus a rasismus.

Korunovace proběhne bez Meghan

Harry a Meghan ohledně korunovace dlouho mlžili a svou odpověď na pozvání oddalovali, jak se jen dalo. Patrně se snažili vyjednat takové podmínky, ze kterých by káplo co nejvíce publicity.

Svou účast pár nejprve podmiňoval čestným místem na balkóně mezi předními pracujícími členy královské rodiny a kromě toho si přáli, aby na korunovaci mohli vzít i své děti – čtyřletého Archieho a roční Lilibet. Potom prý dokonce požadovali, aby na korunovaci bylo Archiemu zazpíváno přání k narozeninám, které spadají zrovna na den korunovace jeho dědečka.

Podle nejaktuálnějších informací se slávy nakonec zúčastní jen princ Harry bez manželky a bez dětí.

Zdroje: ET, Hindustan Times, Great Pods; Náhledový obrázek: Genevieve/Wikimedia Commons (CC BY 2.0)

error: Content is protected !!