Felix Slováček skončil v nemocnici: Protrhl si žílu na noze

Felix Slováček

Saxofonista Felix Slováček (80) těsně před jedním ze svých koncertů utrpěl zranění. Uklouzl na schodech a tak nešikovně si strhl kůži na noze, až mu začala ze žíly crčet krev, píše deník Blesk.

Felix Slováček v současné době nejspíš neprožívá to nejšťastnější období. Jen chvíli poté, co trochu utichlo drama kolem Dády Patrasové, která musela zaplatit tučnou pokutu za řízení pod vlivem alkoholu, se dozvěděl, že jeho dcera Anička Slováčková podruhé bojuje s rakovinou, která se jí tentokrát usadila na plicích. Saxofonista pociťuje strach i vztek současně, není tedy divu, že hledá útěchu zejména ve své práci, kterou má rád i ve svých 80 letech a dost kvůli ní cestuje.

Před několika dny ale Slováček utrpěl právě před jedním ze svých koncertů zranění nohy, kvůli kterému musel být převezen do nemocnice. Podle slov výše zmíněného deníku měl saxofonista nohu odřenou až na holenní kost a protrhl si žílu na noze.

Felix Slováček měl vystoupit na oslavě narozenin svého kamaráda, George Ecksteina. Nakonec ale přece jen dorazil. „Felix ale nezklamal. Dorazil sice o hodinu později, ale s úsměvem. V nemocnici čekal, chudák, několik hodin a měl strašný hlad,“ prozradil George Blesku.

Jakmile Felix odehrál koncert a najedl se, pospíchal domů, aby se vyspal. Hned druhý den totiž měl další koncert na Slovensku, kvůli kterému musel vstávat už kolem čtvrté.

Z redakce saxofonistovi přejeme, aby se brzy uzdravil a mohl se věnovat své práci a rodině tak, jako doposud.

Zdroj: Autorský text, Blesk, CNN Prima; Náhledová fotografie: David Sedlecký/Wikimedia Commons (CC BY 4.0)

error: Content is protected !!