Felix Slováček oslaví narozeniny Karla Gotta na zámku: Tohle bude moje ahoj Karlovi

Felix Slováček

Saxofonista Felix Slováček se rozhodl uctít památku svého velmi dobrého kamaráda Karla Gotta, a to při příležitosti jeho nedožitých 84. narozenin.

Felix Slováček vystoupí na zámku Kynžvart spolu se svou skupinou. Budou hrát písničky Karla Gotta, v pozadí se budou promítat jeho fotografie a bude to jednoduše ideální vzpomínková akce.

„Tohle bude takové moje opravdové ahoj Karlovi podle mých představ,“ řekl saxofonista Blesku. Právě na tomto místě totiž Gott v minulosti natáčel muzikál Kdyby tisíc klarinetů. O to víc magičtější tato akce bude, vzhledem k tomu, že zde slavík strávil mnoho času.

Felix Slováček se bude moct alespoň odreagovat, protože jej nedávno zastihla nepříjemná věc. Zjistil, že se jeho písničky nesmí hrát v rádiu! A pokud by se hrály, musel by za to platit. Podle něj je v dnešní době čím dál těžší se hudbou uživit, dnešní hudební scéna je podle něj příšerná.

„Dovoluji si konstatovat, že českou hudební scénu můžeme přirovnat k jedné velké katastrofě. Dobrá skladba musí mít v sobě něco, co skutečně osloví posluchače. A to tady bohužel téměř nevidím,“ prozradil pro web Praha In.

Zdroj: Blesk, Praha In; Náhledový obrázek: David Sedlecký/Wikimedia Commons (CC BY 4.0)

error: Content is protected !!