Felix Slováček kdysi varoval Štaidla před Bartošovou: „Láďo, nedělej to,“ říkal

S příchodem druhé řady minisérie Iveta na povrch vypluly další podrobnosti ze života Ivety Bartošové, kterou postihl pád na dno. Felix Slováček byl dlouhá léta přítelem jejího manžela, Ladislava Štaidla, a nyní prozradil, že jejich svazku nikdy nefandil. Dokonce prý svého kamaráda varoval.

Manželství mezi Bartošovou a Štaidlem nebylo zrovna procházkou růžovým sadem. Byť se na začátku zdálo, že jim to může klapat, opak byl pravdou. Mnozí si byli jisti, že jejich láska byla vždycky odsouzena k zániku.

Stejný názor zastával i saxofonista Felix Slováček. „Upřímně? Nemyslím si, že to pro Láďu bylo jeho nejšťastnější období. Každopádně minimálně ze začátku to asi fungovalo, nakonec měli spolu dítě, že,“ svěřil se Expresu na premiéře druhé řady. Dokonce poskytl Štaidlovi kamarádskou radu, aby dal od zpěvačky ruce pryč. „Láďo, nedělej to, řekl jsem mu, když si spolu začínali, ale neposlechl mě,“ dodal.

A přestože se může zdát, že byl proti Ivetě zaujatý, nebylo tomu tak. Ve skutečnosti si byli velmi blízcí. „V jejích začátcích byla skoro součást rodiny. Byla u nás pečená vařená. Dáda jí radila s kariérou a probíraly takové ty holčičí věci, svěřil se Aha!.

Zdroje: Expres, Aha!; Náhledový obrázek: David Sedlecký/Openverse

error: Content is protected !!