Fanoušci šílí: Tereza Brodská sdílela svou sexy fotku v korzetu z kostýmní zkoušky

Herečka Tereza Brodská brzy oslaví 55. narozeniny, ale minimálně její figura se jejímu věku rozhodně nepřibližuje. Před pár dny sdílela sexy fotku z kostýmní zkoušky, ze které jejím fanouškům spadla čelist.

Šik účes, odvážný outfit a perfektní nohy. Tak by se ve zkratce mohla popsat fotografie Terezy Brodské, která se s fanoušky podělila o fotografii ze svého běžného pracovního dne. Pro sledující herečky však tato fotografie nebyla běžná ani omylem.

„Kostýmní zkoužka! To nechceš! Nemáte někdo skafandr?“, napsala k fotografii herečka, která si nejspíš ani sama neuvědomuje, jak skvěle vypadá.

 „Skoro mi vypadl mobil z ruky kdyz jsem poprvé viděl tu fotku,“ napsal Tereze její fanoušek. „Se vůbec nemáte za co stydět, naopak si myslím že by Vám ledajaká dvacítka mohla závidět!“ přidala se další sledující.

Brodská je aktuálně na dovolené ve Vídni, kde si užívá volné chvilky i se svou malou čivavou. Své sledující pravidelně zásobuje novými fotkami, její fotografie v korzetu však rozhodně vyvolala největší rozruch.

Zdroj: Redakce, Instagram; Náhledový obrázek: Jindřich Nosek/Wikimedia Commons (CC BY 4.0)