Fanoušci, ani televize: Karel Šíp měl narozeniny, ale nikdo si na něj nevzpomněl

Karel Šíp oslavil 1. června narozeniny, nevzpomněl si na něj však nikdo. Moderátor se nedočkal přání od fanoušků ani od České televize, ve které se každý týden vysílá pořad Všechnopárty.

Karel Šíp patří mezi naše nejoblíbenější moderátory, kteří jsou stále na scéně. I ve svých čerstvě oslavených 78 letech každý pátek usedá do červeného křesílka České televize, kde moderuje pořad Všechnopárty, a to už od roku 2005.

Moderátor své narozeniny oslavil v tichosti, nenašel se totiž nikdo, kdo by si na něj vzpomněl a veřejně mu popřál. A to ani fanoušci, ani Česká televize. Podle portálu Praha In má Všechnopárty na sociálních sítích téměř dvacet tisíc fanoušků, o narozeninách moderátora zde však nepadlo ani slovo.

Karel Šíp narozeniny pravděpodobně oslavil s partnerkou Ivou a svými dvěma syny. Jeho dcera už dávno spáchala sebevraždu. Hana ve dvaceti letech skočila z devátého patra a na místě zemřela. Pro Šípa se však jednalo o téměř neznámou dívku, protože se s ní nikdy neviděl, píše portál Prima Ženy.

Zdroj: Praha In, Prima Ženy; Náhledový obrázek: David Sedlecký/Wikimedia Commons (CC BY 3.0)

error: Content is protected !!