Expřítelkyni Jaromíra Noska zbyly oči pro pláč: Herec nejdříve žádal test otcovství, teď už si prý našel novou známost

Jaromír Nosek

O 13 let mladší Zuzana Hasalíková vždy působila sebevědomým dojmem. Svého partnera, herce Jaromíra Noska, známého především z filmu Účastníci zájezdu či seriálu Vyprávěj, doprovázela na řadu akcí, včetně pořadu 7 pádů Honzy Dědka. Vypadali jako idylický pár, který si buduje hnízdečko lásky a připravuje se na založení rodiny. I přesto, že miminko se dnes již bývalému páru zplodit podařilo, vztah se nečekaně rozpadl.

Důvodem měly být podle Expresu nejprve spekulace ohledně pravosti otcovství, kdy Nosek Zuzanu obvinil, že očekávaný syn není jeho. I přesto, že testy DNA odhalily, že je vše v pořádku, ráj mezi partnery nenastal. Hádky a neshody byly na denním pořádku, a tak se nastávající maminka rozhodla odstěhovat se z Noskova bytu do nedalekého pronájmu. Nejspíše očekávala, že se situace zanedlouho uklidní a pár se dá znovu dohromady.

Bohužel se nestalo a pár šel nadobro od sebe. Zuzana nadále pobývá v pronajatém bytě a každým dnem očekává narození prvního potomka, neboť termín porodu je stanoven na kvapem se blížící Štědrý den.

V poslední době na svůj instagramový účet přidává smutkem zalité příspěvky, které nejspíše obsahují i malé vzkazy směřující na osobu Jaromíra Noska: „I když to bude nová životní etapa a nebude asi jednoduchá, moc se na Tebe, čudlíčku, těším a slibuji, že se pokusím být ta nejlepší máma pod sluncem. Vždy tu pro Tebe budu, chlapečku můj.“.

Zuzaniny fanoušci nastávající mamince vyjadřují podporu, neboť je nad slunce jasné, že jí nečeká jednoduchá životní cesta. Na výchovu synka zůstala neplánovaně sama. A Nosek? Proslýchá se, že si v krátkém čase našel za Zuzanu náhradu. Tou má být mladičká zpěvačka Marie Svobodová, vystupující pod uměleckým jménem MARI.JE. Nosek se objevil i v jejím nedávno vydaném videoklipu s názvem L.EGO.

Zdroj: Autorský text, redakce, Expres, Extra; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

Napsat komentář

error: Content is protected !!