Ex Hanychové o jejím vztahu se Soukupem: „Je to šílené kombo,“ řekl Adam Raiter

Když minulý rok vyšlo najevo, že známá rebelka Agáta Hanychová tvoří pár s mediálním magnátem Jaromír Soukupem, doslova tím všem vytřela zrak. Nikdo jejich spojení nedával naděje, o to větší překvapení přišlo po odhalení Agátina těhotenství.

Agáta Hanychová má za sebou poměrně velkou řádku bývalých partnerů. S některými stále udržuje přátelské vztahy, s jinými je na nože. Jeden z nich, Adam Raiter, nyní otevřeně promluvil o tom, jaký má názor na její soužití s Jaromír Soukupem.

Truhlář a účastník reality Survivor vyjádřil mínění, které zastává spousta lidí. „Doufám, že jim to klape. Víme, kdo je Soukup, víme, kdo je Agáta. Je to zajímavé šílené kombo, které nemuselo dopadnout dobře. Když člověk na začátku viděl tu kombinaci, tak z toho byl cítit průšvih. Myslím, že nejsem sám, kdo takhle reaguje,“ pronesl v pořadu TALK!.

Adam se i po rozchodu s Agátou stále vídá a považuje ji za kamarádku, proto se neváhá k jejímu vztahu veřejně vyjádřit. Máme to mezi sebou v pohodě, jsme kamarádi celou dobu,“ prozradil před časem webu Zítřek.

Influencerka však po boku mediálního magnáta vypadá šťastně a po porodu dcery Rozárky ještě více rozkvetla. Byť jim nikdo žádné šance nedával, nyní paradoxně vypadají jako spokojená rodina, kterou jen tak něco nerozbije.

Zdroje: TALK!, Zítřek; Náhledový obrázek: David Sedlecký/Wikimedia Commons (3.0)

error: Content is protected !!