Ewa Farna vyprodala O2 arénu, fanoušci byli nadšení: Nikol Leitgeb jí vysekla poklonu, dorazil i Jágr a Slováčková

Česká zpěvačka Ewa Farna minulou sobotu slavila své 30. narozeniny, a to ve velkém stylu. K této příležitosti uspořádala velký koncert v O2 aréně a ten byl do posledního místa vyprodaný. Akci si nenechalo ujít i několik slavných osobností, například Anna Slováčková, Nikol Leitgeb s manželem, Jaromír Jágr nebo Tereza Ramba.

Ewa včera odpoledne sdílela pár fotek s komentářem, že zatím nemá dostatek slov, aby vyjádřila, co cítí. Ještě teď ale můžete v jejím příběhu najít několik videí, které shrnují, jak to v sobotu vypadalo. Doslova celá aréna zpívala píseň Boží mlejny melou nebo Lalalaj, hostem byl Vojta Dyk a také zesnulý David Stypka, tedy alespoň jeho hlas z projekce.

Videa do příběhů sdílely i slavné tváře, které se na koncert přišly podívat. Tereza Ramba byl na Ewu pyšná a zároveň dojatá tak, jako většina fanoušků. Nikol Leitgeb zase Ewě vysekla poklonu slovy: „Zpíváš jak Bůh, tancuješ, že nám spadla brada.“ Ewa během vystoupení předvedla několik outfitů a svoje plné křivky rozpohybovala tak, že lidé nestačili zírat. Nikol pak ještě v komentářích prozradila, že měla husí kůži celou dobu v kuse a to byla na koncertě Pink, Eda Sheerana, Beyoncé nebo Shakiry.

Fanoušci jsou ještě dnes nadšení z toho, co v sobotu zažili. Velmi často Ewu v komentářích přirovnávali k bohyni, nejlepší zpěvačce a také zasloužené vítězce Zlatého slavíka. Hlasování do ankety je nyní v plném proudu a jestli Ewa nevyhraje první místo v kategorii zpěvačka, budou její příznivci dost zklamaní. Ewě v aréně tleskalo 15 000 lidí a to už je slušná dávka potenciálních hlasů.

Zdroje: Autorský text, redakce; Náhledová fotografie: Wojciech Pędzich/Wikimedia Commons (CC BY 4.0)

error: Content is protected !!