Eva Pavlová se objevila na titulce prestižního časopisu: Schytala drsnou kritiku za minulost v KSČ i to, že ještě nemá charitu

Eva Pavlová, Petr Pavel

První dáma Eva Pavlová (59) se objevila na obálce módního časopisu Vogue, který patří mezi ty nejprestižnější. Místo pochval se na ni ale slétla spíše drsná vlna kritiky.

Lidé často chválí Evu Pavlovou pro její styl. První dáma totiž obléká vkusné outfity a zdá se, že svou funkci plní poctivě. Jenže ne podle všech. Poté, co módní magazín Vogue na sociálních sítích sdílel fotografii, kde odhaluje titulní stranu právě s Evou Pavlovou, se v komentářích začaly hromadit negativní vzkazy.

Mnoho lidí tam připomínalo její minulost v KSČ, přes kterou se nedokážou přenést ani u prezidenta Petra Pavla. Pavlová do komunistické strany vstoupila v roce 1987. „Tak to je silná káva. Komoušská svi*ě je teď za módní ikonu, vy už jste se snad pomátli,“ napsal pod příspěvek člověk, který se slušnému vyjadřování ani neblížil.

Jiným se zase nelíbilo to, že se Eva Pavlová zatím věnuje spíše jen tomu, co si obleče. „Zatím tato jakože dáma neukázala nic, zajímá se jenom o svoji vizáž, kterou platíme my daňoví poplatníci – a že to není zrovna málo, víme,“ napsala další sledující, se kterou se ztotožňovaly i další. „Focení pro Vogue? Hm, první dáma a ještě neukázala žádnou svou charitu,“ napsala další sledující, která narážela na to, že bývalé první dámy se charitě věnovaly. Zapomněla však dodat to, že například Ivana Zemanová se charitativní činnosti příliš nevěnovala a v posledním roce pro charitu neudělala už vůbec nic. Eva Pavlová však začala charitu řešit už v době, kdy byl Petr Pavel zvolen prezidentem teprve pár dnů.

Našlo se však i plno lidí, kteří Evu Pavlovou chválili a byli nadšení z její fotografie i z rozhovoru pro časopis. „Dokonalá elegance,“ vzkázala jedna ze sledujících. „To je krásná titulka,“ napsala další.

Zdroj: Redakce, autorský text, Expres, iDnes, Vogue; Náhledová fotografie: Mojmir Churavy/Wikimedia Commons (CC BY 1.0)

error: Content is protected !!