Eva Holubová reagovala na slova Jaroslava Duška o rakovině: Necitlivé bludy!

eva holubová

Herečka Eva Holubová (64) si s Jaroslavem Duškem (62) zahrála několik společných rolí a dokonce ho označila za svého kamaráda. Po jeho slovech, které nedávno pronesl, herečka dost možná svůj názor na jejich kamarádství přehodnotí.

Jaroslav Dušek před několika dny nemile překvapil veřejnost, když v rozhovoru u moderátora Čestmíra Strakatého řekl, že jeho maminka zemřela na rakovinu, protože to byla její volba. Podobní lidé, kteří rakovině podlehli, podle herce „umřeli na to, že nenávidí život, nemají rádi sebe“. To pochopitelně zvedlo ze židle mnohé lidi, kteří toto onemocnění v rodině mají.

Spousta známých osobností včetně herečky Evy Holubové nevěřili vlastním uším, když si rozhovor poslechli. „Prosím všechny, kdo souhlasí s Jardou a jeho necitlivými bludy, zamyslete se. Snažte se vžít do toho, jak těm nemocným je, když si tohle přečtou. A jak je jejich blízkým,“ vzkázala lidem na sociálních sítích.

Holubovou překvapilo, že Dušek šíří tato slova i přesto, že měli společnou přítelkyni, která život milovala a užívala si každou jeho chvíli. „Chtěla žít jako málokdo a života si užívala, nikoliv alkohol a flámy, ale žila střídmě a radostně,“ popsala herečka. Přesto však jejich společná přítelkyně rakovině podlehla.

„Člověk to svou silou může odvrátit, když chce,“ řekl Dušek v rozhovoru. Sám si to však nevyzkoušel, takže pravděpodobně jenom lže. „Já s ním naprosto nesouhlasím. Ani s obsahem, ani s arogantní formou, jakou to podává. Je z toho cítit arogantní ego, snaha zviditelnit se,“ reagovala na jeho slova Holubová.

Je jí však líto, že se její kolega takto chová. „Mrzí mě to, není to pouze kolega, dá se říct, že i kamarád. Vůbec si neumím představit, co se odehrává v lidech, které sužuje tato choroba, a v jejich blízkých. Navíc to jsou ničím nepodložené názory. Zavání to bagatelizací až fanatismem,“ uzavřela.

Zdroj: Redakce, autorský text; Náhledový obrázek: David Sedlecký/Wikimedia Commons (CC BY 3.0)

error: Content is protected !!