Eva Holubová (64) natočila parodii na virální video, fanoušci pukají smíchy

eva holubová

Není tajemstvím, že má herečka Eva Holubová (64) parádní smysl pro humor. To opět dokázala i nedávno, když natočila parodii na virální video, ve kterém mladá žena ukazuje luxusní prvky automobilu Bentley. Holubová to však pojmula trochu jinak.

Eva Holubová na svých sociálních sítích sdílí střípky ze svého života snad každý den. Občas píše slova o svém pracovním životě, jindy o cestě na Sicílii, kde si s rodinou pořídila starý dům. Často sdílí také fotografie se svou dcerou Karolínou, se kterou k sobě mají velmi blízko.

Když herečce právě její dcera Karolína s partnerem Matějem Paprčiakem ukázali původní video s mladou ženou, která propaguje automobil Bentley, Eva okamžitě věděla, že to musí zkusit taky. Jenže po svém. A s Kodiaqem.

Holubová skutečně natočila video, kde ukazuje exteriér i interiér Kodiaqu od české značky Škoda. Pravděpodobně každý se nad tímto videem alespoň trochu pousměje. Hereččini fanoušci přímo pukali smíchy.

„Paní Holubová, nechápu, proč se po Vás ta blondýnka tak opičí. Stejně to nebude nikdy umět jako Vy. Super. Pobavilo a potěšilo,“ napsala herečce s humorem jedna z fanynek. „Od srdce jsem se zasmála, Evi, děkuju,“ napsala další.

Herečka pobavila i mnoho známých osobností. Přidala se například zpěvačka Marta Jandová, herečka Dagmar Havlová či Tereza Brodská.

Zdroj: Redakce, autorský text; Náhledová fotografie: David Sedlecký/Wikimedia Commons (CC BY 3.0)

error: Content is protected !!