Eva Burešová přiznala boj s úzkostmi: Ve 22 letech kvůli nim celé měsíce nevyšla z bytu

Eva Burešová

Herečka a zpěvačka Eva Burešová (30) se poslední dobou potýká s nepříjemnými úzkostmi, ty se u ní ale začaly objevovat už před několika lety. Nedávno pro portál Super přiznala, jak moc vážné to bylo.

Eva Burešová na svých sociálních sítích fanouškům občas sděluje, jak se cítí. Není pochyb, že poslední dobou se bohužel nemá zrovna nejlépe. O tom, kde její úzkosti pramení, promluvila před několika dny.

„Od třinácti let bojuji se stavy úzkosti. Měla jsem i panické ataky. Ve dvaadvaceti letech jsem je měla tak silné, že jsem nedokázala vycházet z bytu. Trvalo to dva tři měsíce. Pak jsem se z toho sice nějak dostala, ale pořád bojuji s nějakou psychickou slabostí,“ přiznala pro výše zmíněný web.

Eva v současné době bojuje se syndromem vyhoření. Ten vzniká při dlouhodobém nadměrném pracovním (a jiném) zatížení s nedostatkem odpočinku. Není pochyb, že právě Eva Burešová pracuje skutečně hodně. Natáčí jeden seriál za druhým a splnila si svůj sen stát se zpěvačkou – letos vystoupí v O2 areně a plánuje také tour po České republice.

Jak ale sama říká, už potřebuje pauzu. „Dotočím Zoo, kde teď bude mít moje postava poměrně hezký příběh. A pak bych si na nějakou dobu ráda dala po sedmi letech seriálového maratonu pauzu,“ překvapila v dalším rozhovoru pro portál Super.

Herečku trápí i to, jak se k sobě lidé v dnešní době chovají. „Je to zvláštní tahle doba. 
Všude je plno nenávisti a urážek a ještě se v tom navzájem utvrzujeme a to zlé dost často podporujeme. Jakou naši stránku to vlastně uspokojuje?“
ptala se svých fanoušků na Instagramu.

Zdroj: Autorský text, redakce, Super, Blesk, Aha; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!