Eva Burešová si pochválila postavu: Plácla bych se přes zadek!

eva burešová

Herečka a zpěvačka Eva Burešová se na svých sociálních sítích podělila o to, jak v poslední době vnímá své tělo. Své fanoušky překvapila detailním přiznáním.

Eva Burešová se nijak netají tím, že se má ráda, ale zároveň si je vědoma svých nedostatků. O tom se rozepsala i v jednom ze svých nejnovějších příspěvků na sociálních sítích.

„Je asi pět minut za den z celkových 24 hodin, kdy se kouknu do zrcadla a řeknu si “hele, dobrý je to,“ svěřila se. „Pak se zase najím a bříško se mi kvůli diastázi nafoukne na 5. měsíc těhotenství a veškerý “wow” pohled je pryč. Nevadí. Ono to bude jednou zase dobrý. Žiju z těch pěti minut,“ pokračovala.

Eva Burešová má na těle strie, ale to jí nijak nevadí. Celkově je se svým tělem pravděpodobně spokojená, a tak jej ukázala svým fanouškům na Instagramu. „Strie na zadku pro mě vždycky byly děsně sexy a ty na břichu beru jako první obrázky mých dětí. A to je super,“ vysvětlila.

„Kdybych dneska prošla kolem sebe, tak se plácnu po zadku, ale nikdo tam nebyl, tak jsem se alespoň v těch plavkách vyfotila, protože se cítím super,“ dodala herečka, která se umí pochválit.

Burešová však svými problémy mnohé naštvala. Jedna sledující herečce napsala, že se vůbec nediví, že jsou ženy se svými postavami nespokojené, když někdo jako Eva sdílí na svých sociálních svou skvělou postavu a píše, že je s ní ve finále nespokojená.

Zdroj: Redakce, autorský text; Náhledový obrázek: Jindřich Nosek/Wikimedia Commons (CC BY 4.0)

error: Content is protected !!