Eva Burešová si dala pauzu od natáčení seriálů, objeví se ale v talentové show na Primě

Eva Burešová

Herečka a zpěvačka Eva Burešová nedávno zklamala své fanoušky, když definitivně potvrdila, že si dá na nějakou dobu pauzu od natáčení seriálů. Chystaný seriál, který se bude nést v podobném duchu jako Slunečná a Zoo, již bude bohužel bez Burešové.

Z veřejného života ale Burešová nezmizí. Bude se věnovat hudbě a kromě toho v pořadu Showtime nedávno prozradila, že se dočasně vrátí na televizní obrazovky FTV Prima — jen už to nebude tak, jak jsou diváci zvyklí.

„Já se na obrazovce objevím, i když ne úplně jako herečka. Ještě o tom nemůžu mluvit, nicméně ti lidi, kteří o mě nechtějí přijít, o mě úplně nepřijdou. Já se vrátím a vrátím se někam, kde to vlastně tak trošku všechno začalo, prozradila herečka Blesku.

Burešová nakonec potvrdila, že se jedná o talentovou show Česko Slovensko má talent. „Budu tam sice jenom na pár dílů, jedná se o hostování. Moc se na to ale těším, protože se vracím na místo činu, kde to všechno kolem mě začalo. Těším se na nové talenty a doufám, že té show dám to, co mám. Za tu dobu jsem nabrala spoustu zkušeností, takže si myslím, že mám právo tam zasednout na aspoň pár dílů,“ řekla pro výše zmíněný deník.

Eva Burešová navíc podle portálu Super chystá nové album, spoustu písniček a bude účinkovat i v muzikálu. Eva si rozhodně neužívá volno, ale podle svých příspěvků na sociálních sítích pracuje dlouho do noci a ráno opět vyráží za prací. I tak je ale spokojená a aktuální období si užívá víc než kdy dřív.

Zdroj: Autorský text, redakce, Blesk, Super; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!