Eva Burešová prozradila detaily o vztahu s Přemkem Forejtem: Chci se vdávat!

eva burešová

Zpěvačka a herečka Eva Burešová nedávno oslavila 30. narozeniny, ke kterým dostala od svého partnera Přemka Forejta dárek v podobě výletu do New Yorku. Ten si podle slov Evy užili naprosto perfektně.

Eva Burešová tvoří pár s šéfkuchařem Přemkem Forejtem už několik let, až nyní se jejich vztah prohloubil. Mohl za to výlet do Ameriky, kde strávili společný čas bez dětí a přátel. Eva si díky Přemkovi splnila několik snů a není divu, že svého partnera vychvalovala do nebes.

„Zdravím vás z New Yorku! Děkuji vám za krásná přání k narozeninám. Je mi 30. Jsem zdravá. Krásná. Boží. Alespoň tak se teď díky všemu kolem cítím. Doufám, že vám je všem moc hezky a cítíte se stejně. Obědy tu mají dobré. Všechno poctivě jím a někdy si i přidám! Jsou tu na mě hodní,“ napsala spokojená Eva jen pár dní po příjezdu do New Yorku.

„Tahle osoba mě zazásobila zážitky na roky dopředu,“ napsala nedávno Eva ke společné fotografii. Později se ale o společném dobrodružství rozpovídala ještě víc. „Láska, kterou mám k Přemkovi, obdiv k vztahu, který máme, to je to, co se tam prohloubilo. Je to nejkrásnější vztah, který jsem zažila. Poprvé zažívám, že někoho zajímá, jak se cítím, že mě má opravdu rád. Všechno se prohloubilo,“ prozradila pro portál Super.

„Jsem strašně zamilovaná,“ dodala herečka. Nejednoho fanouška však napadlo, jestli Přemek neplánuje Evu v New Yorku požádat o ruku. Pravděpodobně byli trochu zklamaní. „Zásnuby nebyly. Nebudu říkat, že to není třeba, protože by to pak mohl slyšet a třeba by mě nikdy nepožádal o ruku. To by byl nesmysl. Já se chci vdávat,“ řekla Eva.

Zdroj: Redakce, autorský text; Super, Blesk; Náhledová fotografie: Jindřich Nosek/Wikimedia Commons (CC BY 4.0)

error: Content is protected !!