Eva Burešová nedostala slíbenou roli kvůli svému vzhledu: Moc jsem se těšila, přiznala

Jindřich Nosek (NoJin)/Wikimedia Commons (CC 4.0)

Herečka Eva Burešová zažila v posledních dnech velmi nepříjemnou situaci. Původně slíbenou roli, na kterou se velmi těšila, nakonec nebude hrát. Scenáristé uvedli jako důvod to, že roli dostane jiná herečka, protože Eva vypadá příliš mladě.

O tento nepříjemný zážitek se herečka pochlubila svým sledujícím na sociální síti Instagram a dodala, že vlastně neví, co si o tom má myslet. Oblíbená zpěvačka a herečka Eva Burešová patří mezi jednu z hlavních tváří televize Prima, kde se ukázala jak ve Slunečné, tak i v ZOO. 

Přestože se v těchto seriálech těší obrovské popularitě, tak bude Eva hrát i v několika muzikálech. Svou úspěšnou kariéru nastartovala svou účastí v pěvecké show Československo má talent. Nyní už má svou vlastní pěveckou tour po České republice.

Nyní si bude muset herečka na velkou filmovou roli, která ji dostane mezi příští adeptky na Českého lva, nějakou chvíli počkat. Jak se svěřila na Instagramu, jedna velká role, na kterou se těšila, jí teď utekla přímo před nosem. „Včera jsem přišla o jednu filmovou roli, na kterou jsem se moc těšila. Nakonec se rozhodli pro jinou herečku, protože já prý vypadám na to, abych hrála maminku moc mladě,“ posteskla si svým sledujícím.

„Takže teď se ve mně perou dvě emoce. Mám bejt smutná, že když už vše bylo domluvené, já přišla o roli? Anebo je děsně cool, že i když mám sama dvě děti, tak maminky ještě hrát nemůžu, protože prý vypadám mladě?“ dodala Burešová, která v roce 2017 porodila synka Nathaniela a v roce 2022 syna Tristana Williama.

Zdroj: Instagram, Autorský text; Náhledový obrázek: Jindřich Nosek (NoJin)/Wikimedia Commons (CC 4.0)

error: Content is protected !!