Eva Burešová má za sebou pracovní vyhoření i hospitalizaci: Přemek Forejt prozradil, jak se jí teď daří

Eva Burešová, Přemek Forejt

Loňský rok nebyl pro jednu z nejobsazovanějších českých hereček procházkou růžovým sadem. Kvůli příliš rychlému pracovnímu tempu skončila Eva Burešová (30) na konci loňského roku v berounské nemocnici, kde pár dní proležela. Její zdravotní stav jí nedovolil ani vystoupit na dlouho očekávaném koncertě v O2 aréně, který byla nucena zrušit. Spekulovalo se i o jejím konci v seriálu ZOO, kde ztvárňuje jednu z hlavních postav. Zda se jí konečně daří lépe, se rozhodl promluvit její partner, porotce z kuchařské soutěže MasterChef, Přemek Forejt (36).

Zpěvačka Eva Burešová se musela vypořádat nejen se zdravotní indispozicí, ale také s neustálými nenávistnými komentáři, které se převážně v posledních měsících začaly hromadit téměř pod každým příspěvkem, který na svůj instagramový profil přidala. Týkaly se nejen jejího vzhledu, ale také vizáže jejího staršího syna Nathaniela, který dle sledujících Burešové má delší vlasy než by měl jako chlapec správně mít. Není divu, že kvůli vlně nenávisti musela oblíbená herečka bojovat s psychickými problémy, které měly spolu se syndromem vyhoření vést až ke kolapsu.

Jak sama na začátku letošního roku prozradila redakci Super, do poslední chvíle sama netušila, že její zdravotní stav je natolik vážný, že si vyžádá péči lékařů, a herečka bude nucena omezit své pracovní povinnosti: „Byla to šílenost. Té práce bylo hodně. Ale ani ne tak té práce jako stresu, který jsem si sama v hlavě dělala“, čímž promluvila i o psychických potížích.

Zároveň ale vyvrátila spekulace, že by kvůli několikadenní indispozici musela odejít z rozjetého seriálu ZOO, který diváci mohou sledovat každé úterý na stanici Prima. „V ZOO budu stále, dokud bude ZOO, budu tady i já. Lidi mě v televizi pořád uvidí, ale strašně mi chyběl ten kontakt z očí do očí s divákem. Chtěla bych víc zpívat a hrát naživo a neřešit jenom televizi a sociální sítě. Ale ze ZOO neodcházím, i když vím, že nějaké takové řeči byly“, představila Burešová své plány do budoucna.

O tom, jak se jí aktuálně daří, promluvil pro redakci Extra i její partner a otec společného ročního syna Tristana, šéfkuchař Přemek Forejt: „Myslím si, že už je na tom lépe. Každej člověk někdy má různý vlny a období, kdy toho má opravdu hodně, a Evča je workoholik, kterej svoji práci dělá úplně naplno, na 120 %, do všeho dává maximum a ty věci můžou být někdy těžký“. Jak ale záhy dodal, Burešová skutečně zvolnila, a čtyřčlenná rodinka má tak více času na společné aktivity: „Rádi chodíme do wellness, do sauny, kde můžeme opravdu vypnout, uvolnit se, ale chtěl bych někam na nějakou super večeři“. A tak se Eva Burešová nejspíše brzy dočká romantického rande, které pro ní její milý připraví.

Zdroj: Autorský text, redakce, Extra, Super; Náhledová fotografie: Foto: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!