Eva Burešová a její americký zážitek: Brečela tak moc, až si musela dát prášek na bolest

eva burešová

Herečka Eva Burešová dostala k 30. narozeninám od svého partnera Přemka Forejta dárek v podobě dovolené v New Yorku. Během pár dnů toho zažili spoustu a o některé zážitky se Eva podělila s fanoušky.

Eva Burešová vyrazila na muzikál Hamilton. Vidět jej na vlastní oči byl její sen. „Ahoj! Píšu až dva dny po tomto zážitku. Bylo to totiž tak intenzivní a já jsem člověk, který o silných a krásných zážitcích velmi těžko mluví,“ zaznělo v první větě herečky, která se o svůj silný zážitek rozhodla podělit.

Eva Burešová nepochybně zažívá dovolenou snů, za kterou je vděčná hlavně Přemkovi. Pár si užívá New York bez dětí. Evě děti určitě chybí, ale zároveň si odpočine a může alespoň na chvíli žít svůj americký sen.

„Nebudu kecat, bulela jsem už po cestě do divadla. Prostě celý život studujete muzikál, koukáte v televizi a ve škole na všechny ty záznamy z těch legendárních kousků a najednou jste tady,“ popisovala Eva, která spolu s Přemkem v Americe každý den zažívá úžasné chvíle, užívá si dechberoucí výhledy a skvělé jídlo.

„Brečela jsem před. Během i po a po cestě zpátky taky. Tak moc, že jsem z toho měla migrénu, takže jsem si musela dát prášek na bolest a jít spát. Prožila jsem fantazii!“ uzavřela Burešová, která měla na další den koupené lístky na koncert Beyoncé.

Koncert Beyoncé si užila s obrovským úsměvem a ani v tomto případě se nezapomněla podělit o své myšlenky. „Cesta tam ukázala jak i přes to, že je na nádraží tisíce lidí, se stále dá vše zvládnout s úsměvem a slušností,“ napsala.

Zdroj: Redakce, autorský text; Náhledová fotografie: Jindřich Nosek/Wikimedia Commons (CC BY 4.0)

error: Content is protected !!