Eva Adamczyková ve StarDance obsadila druhé místo, zklamaná ale není. Už toho prý vyhrála dost

Eva Adamczyková

Eva Adamczyková byla v taneční soutěži StarDance už od začátku velkou favoritkou. Se svým tanečním partnerem Jakubem Mazůchem se dostali až do finále, ale nakonec obsadili druhé místo. Vítězi se stali herečka Darja Pavlovičová a tanečník Dominik Vodička, informoval zpravodaj iDnes.

Zatímco ty teď, podle webu Expres, čeká plnění několika uzavřených sázek, Eva se už těší až si pořádně odpočine. Že to dodržuje, ukázala včera navečer svým sledujícím na Instagramu. Do příběhu nahrála video, kde lenoší se svým manželem Markem a psem na sedačce a spolu se dívají na první díl Pána prstenů. V rozhovoru pro iDnes však řekla, že se obává, že ani devět hodin spánku jí nebude stačit na úplnou regeneraci. Nicméně si to všechno velmi užila, tréninky jí rozhodně budou chybět, svěřila se v rozhovoru pro Expres.

Z druhého místa nejsou ani ona, ani Jakub zklamaní. Jakub se jen utvrdil v tom, že dvojka je jeho šťastné číslo a Eva si z toho nic nedělá, protože za celý život už toho vyhrála dost. Navíc je moc ráda, že soutěž vyhrála Darja s Dominikem. „Dominik s Darijou ušli opravdu krásnou cestu, jsou to takoví bobíci a krásný lidi. Myslím, že si to zaslouží,“ řekla Eva pro iDnes.

Další, kdo s Evou a Jakubem chtěli a natočili rozhovor, byl web Super. Eva opět řekla, že je s druhým místem spokojená, stejné pocity měl po vyhlášení výsledků i Jakub. Eva si navíc od poroty vyslechla velmi zajímavé hodnocení – podle ní by Česká televize měla Evu obsadit do role princezny. Tím si však snowboardistka není jistá a raději tuto disciplínu přenechá herečkám.

Raději naskočí zpátky na snowboard. „Na Vánoce přejíždím do Krkonoš. Doufám, že tam ten sníh vydržel a že se tam zima vrátí. Pak je na začátku ledna soustředění a na konci ledna je třetí závod světového poháru a tam už budu,“ prozradila svoje plány.

Zdroje: Autorský text, redakce, Expres, iDnes, Super; Náhledová fotografie: Show Jana Krause, FTV Prima/Wikimedia Commons (CC BY 3.0)

error: Content is protected !!