Dvojčata slaví 30! Eva Holubová zavzpomínala na vymodlený porod a ukázala obrovské břicho

eva holubová

Eva Holubová (64) se na svých sociálních sítích rozepsala o svých dětech, které nedávno oslavily 30 let. Herečka fanouškům ukázala i archivní fotografie, na kterých má obrovské břicho.

Maminkou si prý přála být už od dětství. Eva Holubová se podělila o nejdůležitější den ve svém životě, na který zavzpomínala prostřednictvím několika fotografií. „30 let. Nejbolavější, ale naprosto nejkrásnější den mého života,“ zazněla její první slova.

Eva Holubová si svůj porod a své děti vymodlila. Není však známo, že by měla s početím potíže. „Chodila jsem na procházku se psem na chalupě rodičů mého muže. V polích tam byla stará Boží muka. Vždycky jsem se tam zastavila a prosila jsem, aby se mi narodila holčička, pak zase chlapeček, a tak dokola. Byla jsem vyslyšena, narodili se mi oba. Velebím tento den, tuto noc,“ přiznala.

Herečka sdílela spolu se svým obrovským břichem také další fotografie. Například takové, na kterých už svá dvojčata drží v náručí.

K narozeninám dvojčatům Evy Holubové popřály i mnohé známé tváře, mezi které patří například Dagmar Havlová. „Všechno nejlepší Tvým lvíčatům a Tobě a Mirkovi taky,“ napsala. „Děkuju, Dudýnku! Musíme se vidět,“ odpověděla jí Eva.

Zdroj: Redakce, autorský text; Náhledová fotografie: David Sedlecký/Wikimedia Commons (CC BY 3.0)

error: Content is protected !!