Duchem nepřítomná Dáda Patrasová ve společnosti: Po příchodu si hned objednala víno

Dáda Patrasová

Proslýchá se, že má herečka Dáda Patrasová už delší dobu potíže s alkoholem. To už několikrát potvrdil i její manžel Felix Slováček. Nyní společně vyrazili do společnosti, rozhodně však nevypadali spokojeně.

Dagmar Patrasová dlouhodobě odmítá to, že by měla potíže s alkoholem. Jakmile však dorazila na tiskovou konferenci v kavárně Cafe~Cafe, hned si dopřála víno. To by nebylo zase tak zvláštní, kdyby už bylo alespoň poledne…

Redakci deníku Expres po chvíli sdělila, že „už nemůže“. Pravděpodobně tím nemyslela plný žaludek, ale spíše svou psychickou stránku, která poslední dobou dostává pořádně zabrat. Velkou podporu nejspíš nedostává ani od svého manžela Felixe, který o ní má negativně mluvit už i před novináři.  

Slováček se však se svou ženou příliš nepáře. Místo toho, aby svou manželku podpořil, udělal přesný opak. „Podívejte se, to je, jako když chce kuřák přestat kouřit, ale pořád ten tabák žmoulá,“ řekl pro deník Blesk. Ta však v rozhovoru přispěla svým názorem: „Myslím, že můj manžel by mohl s těmito výroky přestat, viď? Ráda bych, aby už nic takového neříkal!“.

Pár nepochybně zažívá velmi těžké období. Jejich nemocná dcera Anička je pro ně však určitě prioritou, takže by se měli snažit společně fungovat alespoň kvůli ní.

Dáda se na akci sice usmívala, mnohé tím však neoklamala. Působila unaveně a strhaně, ačkoliv s manželem přišli propagovat zdravý životní styl. Její nálada se navíc ještě zhoršila poté, co se Felix Slováček na akci přitiskl k tanečnici Anife Vyskočilové, která zrovna slavila 50 let.

Zdroj: Autorský text, redakce, Blesk, Expres; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!