Druhý narozeninový koncert Dary Rolins byl vyprodaný za 19 minut, bude i třetí: Lidé jsou naštvaní kvůli organizaci

dara rolins

Téměř před měsícem to byl rok, co Dara Rolins zvala svoje fanoušky na svůj megakoncert k jejím 50. narozeninám. Koncert proběhl letos 28. ledna v O2 aréně. A právě tam proběhne i ten další. Ten se Dara rozhodla, opět s Leošem Marešem, uspořádat 27. ledna 2024 a bude pro všechny, kteří si loni nestihli koupit lístky.

Předprodej začal dnes v 9:00 a Leoš Mareš o něm pečlivě informoval na svém Instagramu. Dara byla hostem v Ranní show rádia Evropa 2 a slavnostní vyprodání oznámil právě Leoš, který její show produkuje. „Přátelé, Dara Rolins vyprodala O2 arénu za 19 minut,“ říká Leoš ve videu. Po chvíli dodává, že s tím se ale trochu počítalo, a proto se dnes ve 12:00 rozjel předprodej na další koncert, který se uskuteční o den dříve.

To však naštvalo některé fanoušky, kteří si lístek koupit stihli už v první vlně, ale nakonec půjdou na koncert jako druzí v pořadí. Někteří mají také obavu, že Daru první koncert tak vyčerpá, že na tom druhém to už nebude takové, jak předpokládali.

Zkrátka musí doufat, že Dara bude tak energická jako vždycky a zvládne oba koncerty tak, aby potěšila všechny. Už tím, že přidala třetí show dala šanci další spoustě lidí. Podle reakcí pod jejím příspěvkem o startu předprodeje se zdá, že i tento koncert už stihli fanoušci vyprodat. Jeden komentující si dokonce stěžoval, že lístky koupit nejdou, načež Leoš Mareš odpověděl, že server společnosti, kde se lístky kupují, spadnul. Způsobil to fakt, že za prvních 30 vteřin bylo v rezervaci 6000 lístků.

Nepochybujeme, že Leoš a Dara budou o průběhu prodeje ještě informovat. Nicméně Dařina dcera Lola už od začátku nepochybovala o tom, že její maminka vyprodá i koncert druhý. A ten třetí? To už bylo tak nějak jasné.

Zdroj: Redakce, autorský text; Náhledová fotografie: David Sedlecký/Wikimedia Commons (CC BY 4.0)

error: Content is protected !!