Drama kolem Jana Krause: Jeho syn měl vyhrožovat své expartnerce

Občas to až vypadá, že je rodina Jana Krause (70) dokonalá. Teď se ovšem zdá, že tomu tak není. Podle Sedmičky má totiž moderátorův syn Adam Kraus (41) dělat peklo ze života své bývalé partnerce Nikol Enevové, s níž má syna. Do celé kauzy je pak prý zatažen i sám Jan Kraus.

Tak tohle nejspíš nikdo nečekal. Vždy se totiž zdálo, že spolu všichni v rodině Jana Krause vycházejí. Nedávno však pro Sedmičku promluvila Nikol Enevová, která v minulosti tvořila pár s moderátorovým synem Adamem Krausem a má s ním nezletilého syna Olivera. Soudem ohledně opatrovnictví bylo rozhodnuto o střídavé péči, nicméně tento model podle Enevové rozhodně nefunguje. Kráska navíc nenechala na mladém Krausovi nit suchou.

„Jsou to desítky naschválů, třeba že jsem několikrát po předchozí domluvě s bývalým partnerem (v době mé péče) zaplatila dovolenou u moře pro mě a syna a Adam mi na poslední chvíli odmítl udělit informovaný souhlas, abychom mohli vycestovat, takže jsem o všechny peníze přišla,“ řekla například výše zmíněnému webu. „Za ty roky mám nespočet důkazů, jak mi Adam naprosto účelně ničí a komplikuje život, což pochopitelně odnáším nejenom já, ale i Oliver,“ svěřila se Enevová.

Mimo jiné jí prý Adam Kraus vyhrožoval pomstou slavného otce. „Lituju toho, že jsem tehdy soudu neukázala, jaký je Adam člověk. Měla jsem proti němu dost důkazů, ale nechala jsem se zastrašit. Vyhrožoval mi totiž, že mi jeho vlivný tatínek zničí život. Život mi ale Adam zničil a dál ničí i bez tatínkovy pomoci,“ nechala se slyšet Enevová.

Sám Adam Kraus přitom před časem promluvil o tom, že ani pro něj celá situace není jednoduchá. „Myslím, že střídavka není to ideální pro nikoho, a rozhodně to není perfektní věc. Tou je, když dítě vychovávají oba rodiče, kteří se mají rádi, každý den si dají pusu a usmějí se na sebe. Bohužel to vždycky takhle nedopadá. Občas může být střídavá péče i tím nejideálnějším z neideálních řešení,“ řekl v rozhovoru pro Vlastu.

Zdroj: Autorský text, redakce, Sedmička, Vlasta; Náhledová fotografie: David Sedlecký/Wikimedia Commons (CC BY 4.0)

error: Content is protected !!