Dominika Myslivcová stále kojí, přesto na ples vynesla odvážné šaty: Měla co dělat, aby si prsa uhlídala

Dominika Myslivcová

Dominika Myslivcová (29) vynesla na Česko-Slovenský ples nádherné šaty, které byly pořádně odvážné. Influencerka stále kojí, takže měla co dělat, aby si své prsa uhlídala. Není pochyb, že na sebe strhla veškerou pozornost.

Influencerka si zařídila hlídání, a s partnerem Zdeňkem tak mohla vyrazit na akci bez syna Deriana. Ihned po příchodu udělala pořádnou parádu, její šaty totiž byly skutečně krásné, a taky pořádně výrazné. Na plese nebyl snad nikdo, kdo by si Dominiky ten večer nevšiml.

Dominika porodila loni v srpnu, letos by do ní nejspíš nikdo neřekl, že má teprve pár měsíců po porodu. Influencerka jenom kvete a je vidět, že jí mateřství skutečně vyhovuje, ačkoliv je náročné. „Nečekala jsem, že to bude takové, jaké to je. Ale jak říkám, je to náročné, ale je to krásné. Obdivuji svou sestru, jak zvládá tři děti. Už to jedno je docela záhul, a to bych řekla, že malý je opravdu moc hodný,“ řekla v rozhovoru pro Extra.

Dominika Myslivcová
Dominika Myslivcová, Foto: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

Myslivcová tentokrát nevsadila na růžovou, ale na červenou. Na Česko-Slovenském plese ale zariskovala, protože její dekolt zakrývaly pouze dva kusy látky. Její návrhářka jí šaty pomohla vymyslet tak, aby zakryly to, co měly. „Musely jsme vymyslet výstřih, který by zakryl to, že mám levé prso větší než pravé. Derian si totiž oblíbil levé prso a díky mléku ho mám větší,“ prozradila Dominika Blesku.

Zdroj: Autorský text, redakce, Extra, Expres, Blesk; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!