Dominika Gottová musela akutně přiletět do Česka: Vyzvedl ji neznámý muž

dominika gottová

Dominika Gottová (50) už je opět v Česku. Tentokrát však nepřiletěla kvůli své písničce a ani kvůli jiné akci, ale jednalo se o soukromou návštěvu. Dominika i tentokrát měla odvoz, na letišti ji přivítal neznámý muž.

Maminka upadla v domově seniorů

Dominika Gottová obdržela informaci, že její maminka (86) upadla v domově seniorů, kde už několik let pobývá. Ačkoliv se nyní věnuje práci asistentky ve firmě svého manžela, nezbývalo jí nic jiného než za maminkou akutně přiletět do Česka, píše deník Aha.

Nakonec jí kromě pečovatelek zavolala totiž i sama maminka. „Volala, že strávila nějaký čas na zemi, že jí nešlo se zvednout. Našla ji až po nějaké době pečovatelka. Ještě že za ní přišla,“ zněla její slova pro výše zmíněný deník.

Neviděly se víc než rok

Gottová moc dobře ví, že její maminka už má svůj věk, a proto se za ní do domova seniorů rozhodla jet podívat. Neviděly se dlouhý jeden rok a tři měsíce, takže už bylo skutečně načase.

Dominika do Česka už příliš často nelétá. Žije ve Finsku a v minulosti měla několikrát finanční krizi. Místo návštěvy své maminky se věnovala spíše tomu, aby měla vůbec co jíst.

Do Česka ale Dominika nepřiletěla jen kvůli mamince. Podle informací webu Extra se chystá na svatbu svého kamaráda Luboše a kromě toho se má setkat i s několika přáteli.

Na letišti ji vyzvedl neznámý muž

Dcera Karla Gotta se z letiště se svými kufry nemusela vláčet sama. Podle webu Extra totiž vyzvedl Dominiku Gottovou na letišti neznámý muž s luxusním vozem. Přesněji měl Dominiku čekat na parkovišti. Jakmile jej uviděla, jakoby se jí okamžitě zlepšila nálada a začala se vřele usmívat. Vypadalo to, jako by se dobře znali. O koho se jedná? To zatím nikdo netuší.

Zdroj: Redakce, autorský text; Aha, Extra; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!