Dominika Gottová s manželem založila firmu: Chystají se tak získat příspěvky od státu

Dominika Gottová si stále ještě nenašla práci. Od té doby, co vzdala snahu pracovat v ostraze, se o to vlastně ani už nesnažila. Čekala, až se její manžel rozhodne založit si firmu, kde bude pracovat také. To se jí konečně splnilo.

Dominice Gottové konečně svitla naděje na lepší časy. Její manžel totiž našel způsob, jak se mít lépe. „Víte, Timo si jako umělec bez zastoupení musel všechno hradit sám. Letenky na vystoupení, ubytování. Takhle, když je angažovaný pod firmou, dosáhne na státní příspěvky pro umělce,“ prozradila nadšená Gottová deníku Aha.

Chystají se získat příspěvky od státu – ale od Finska, kde žijí. Založit firmu byl tedy chytrý nápad, díky kterému by mohli ušetřit dost peněz, a dost možná také nějaké navíc vydělat. „Ta firma je vlastně Timovým managementem, který řeší věci ohledně jeho koncertování a desek – a také produkci a mixáže,“ vysvětlila. Sama Gottová by ve firmě svého manžela Tima Tolkkiho prý měla zastávat místo asistentky.

Podle deníku Expres však ještě nedávno chodila na obědy do útulku pro bezdomovce. Přišla také o příspěvky, ze kterých dlouho žila. Nyní už si pravděpodobně plánuje jednoduchý život s penězi získanými od státu. Co by na její chování asi řekl Karel Gott?

Zdroj: Aha, Expres; Náhledový obrázek: Dominika Gottová – se svolením

error: Content is protected !!