Dominika Branišová o dítěti s Jaromírem Jágrem: Zatím si to neumím představit

Dominika Branišová, Jaromír Jágr

Modelka Dominika Branišová (29) by už miminko dávno mohla mít, sama se na to ale ještě příliš necítí. Na tom se shoduje i se svým partnerem Jaromírem Jágrem (52), který také ještě žádné dítě nemá.

Ačkoliv se o Jaromíru Jágrovi šuškalo, že nejspíš bude mít miminko s Veronikou Kopřivovou, nakonec se místo toho konal rozchod. Nyní jsou fanoušci zvědaví, jestli se Jaromír potomka konečně dočká se svou současnou partnerkou Dominikou Branišovou. Ta se na to ale zatím příliš necítí, i když jí bude brzy 30 let. „Přiznám se ale, že já jsem ještě v takový fázi, kdy si to úplně neumím představit, že bych měla děti,“ prozradila Blesku.

Dominika je ale přesvědčená, že kdyby dítě s Jaromírem měla, byl by přímo ukázkový tatínek. „Myslím, že Jarda by byl skvělý táta! To já o něm říkám vždycky… Myslím, že by ho to strašně změnilo, kdyby měl dítě. A obzvlášť kluka. Že by ho mohl vést třeba k hokeji“.

Jaromír se už dříve vyjádřil k dětem, ačkoliv má pocit, že nikdo příliš neřeší to, že v 52 letech potomka stále nemá. „U chlapa je výhoda, že dítě může mít i v pozdějším věku. Já mám děti strašně moc rád. Myslím, že je pořád ještě čas. Ne moc, ale pořád je tam čas,“ prozradil už před nějakou dobou v rozhovoru.

V rozhovoru pro časopis Elle už dříve popsal, jak si otcovství představuje. Jak prozradil, ke smůle jeho fanoušků by skončil s hokejem, protože dělat obojí by mu nedávalo smysl. „Když budu mít dítě, skončím s hokejem. Nedokážu dvě věci najednou a ani si nemyslím, že by to bylo správné. Jsem maximalista, a když něco dělám, tak to nechci dělat jen jakože. Hokej nedělám jako práci, hraju ho proto, že v něm chci být nejlepší. Když budu mít děti, chci se jim věnovat a mít na ně čas. Ne vidět je jednou za dva týdny“.

Zdroj: Autorský text, redakce; Blesk, Krajské Listy, časopis Elle; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!