Dominika Branišová Jaromíru Jágrovi česká jídla doma nevaří, hokejista musí každý den k mamince

Jaromír Jágr

Monika Branišová je česká modelka, která se však už modelingu tolik nevěnuje. Spíše propaguje značku Jaromíra Jágra a samozřejmě si užívá chvíle se svým milovaným partnerem. Jelikož Jágr tráví čas spíše u maminky a věnuje se hokeji, nemá na Branišovou příliš času, ale ta si nestěžuje. Svěřila se, kde byli společně na dovolené a co vaří slavnému hokejistovi doma dobrého.

Zdá se, že český hokejový útočník, který je takřka legendou, si ve vztahu s Branišovou nemůže na nic stěžovat, i když se nemohou shodnout na několika věcech. Třeba na místech společně trávené dovolené nebo na tom, že mu partnerka nechce vařit podle jeho představ.

Sama Dominika Branišová se v rozhovoru pro Super na Streamu svěřila, že na dovolenou jezdí raději sama nebo s kamarádkami. Právě proto, že každý má v oblibě jiná místa. Přesto však společně letos byli takřka dva měsíce v Americe a navštívili také Mexiko.

O Jaromíru Jágrovi je známé, že má rád poctivou českou kuchyni. Tu však Branišová doma nevaří. Na domácí knedlíky a omáčky si tak přijde na své až u maminky. Branišová se svěřila, že dává přednost zdravé stravě, ale chce mít jídlo vyvážené, takže občas se uchýlí i k řízkům, které mají oba rádi.

Už v dubnovém rozhovoru v Blesku se kdysi Branišová svěřila, že její partner je tak trochu mamánek, který tráví každý den u maminky v Kladně. Proto se tolik nevidí, protože je hokejová hvězda přes den u maminky, večer trénuje, a tak se s modelkou střetává až doma, kdy si konečně užívají společné chvilky.

Branišová a Jágr se poznali v květnu 2020 a od té doby se začali scházet. Jsou spolu již třetím rokem a vypadá to, že tentokrát už by to mohla být pro hokejistu jeho osudová partnerka.

Zdroj: Redakce, autorský text; Blesk, Stream, Super; Náhledová fotografie: David Sedlecký/Wikimedia Commons (CC BY 4.0)

error: Content is protected !!