Dojatý Jaromír Soukup: Promluvil o narození Rozárky a celý vysílací program věnoval své dceři

Mediální magnát Jaromír Soukup se zcela upřímně raduje z narození své dcery Rozárky, kterou má s influencerkou a bývalou modelkou Agátou Hanychovou. Rozárce dokonce věnoval i celý svůj pořad vysílaný na TV Barrandov.

Influencerka Agáta Hanychová a mediální magnát Jaromír Soukup se radují z příchodu prvního společného potomka. Před několika dny se jim narodila dcera Rozárka a Jaromír svou partnerku po celou dobu plně podporuje. Dceři dokonce věnoval celý jeden díl pořadu VIP Svět speciál na TV Barrandov. ,,Agáta byla neuvěřitelně statečná,“ prohlásil hrdý otec.

Pro Agátu i Jaromíra je Rozárka třetím dítětem. Bývalá modelka má z předchozích vztahů dceru Miu a syna Kryšpína. Moderátor vlastních pořadů má zase dospělé děti Lukáše a Natálii. Soukup stál po celou dobu při Agátě a nesměl chybět ani u porodu. O tom, že se holčička narodila, informovala Hanychová hned po porodu na sociálních sítích.

Fanoušci slavný pár zasypali gratulacemi a Agáta v přímém přenosu informovala své obdivovatele. Nyní se k ní přidal i Jaromír. ,,Je to pravda, Agáta mi porodila dceru. To byla událost týdne, všichni to řeší. Já jsem byl zdrženlivý, pořád jsem čekal, jak bude Agáta reagovat. Tak to bude i nadále. Nebudu dávat žádné fotky, které by Agáta nedala,“ začal své vyprávění.

Agátin partner byl zatím skoupý na slovo. Na většinu otázek odpověděl, že jde o opravdu intimní věci, o kterých nechce mluvit. Zatím si své soukromí střeží a není tak otevřený jako matka jeho dcery. Agátu však vychválil do nebes. ,,Byla neuvěřitelně statečná. Doufám, že Rozárka bude mít tyto vlastnosti po mamince,“ prohlásil hrdě.

Zdroje: Pořad VIP Show speciál, Autorský text; Náhledový obrázek: Instagram Jaromíra Soukupa – se svolením

error: Content is protected !!