Denisa Pfauserová podala stížnost na ošetřující lékařku přítomnou u porodu: Od fanoušků schytala kritiku

Denisa Pfauserová

Ačkoli se herečka Denisa Pfauserová (35), kterou do podvědomí diváků dostala role princezny v pohádce Řachanda, stala maminkou již loňský rok v létě, až nyní se rozhodla podělit se se svými sledujícími o porodu dcerky Naily, který neproběhl tak, jak očekávala. Dokonce podala na ošetřující lékařku stížnost, směřovanou řediteli nemocnice.

Ve chvíli, kdy malá Naila přišla na svět, neproběhl herečkou vyžádaný bonding (kontakt s miminkem kůže na kůži; pozn. red.) ihned po porodu, ale až po 15 minutách, během kterých byla holčička ošetřovaná ten den sloužící lékařkou. Pfauserové přišlo vyšetření zbytečně zdlouhavé a k celé situaci se na svém Instagramu vyjádřila následovně: „Paní doktorka, co ten den sloužila, snad vysloveně naschvál toto vyšetření protahovala a já tak plačící a volající, aby mi miminko už konečně přinesli, ležela na lehátku v tu chvíli nekonečných 15 minut, kdy mě všichni přesvědčovali, že to, že Naila pláče, je v pořádku“. Jak dále dodala, celé jednání lékařky jí přišlo neprofesionální a provedené zcela proti hereččině vůli.

Celá situace byla pro Pfauserovou natolik neúnosná, že se rozhodla podat na ošetřující lékařku stížnost, která putovala do rukou ředitele nemocnice. Ten se za sloužící lékařku omluvil, neboť Pfauserová od něj dle svých slov obdržela „nádhernou omluvu“.

Herečka nejspíše očekávala, že se u svých sledujících setká nejen s porozuměním, ale také svým příběhem „otevře oči“ budoucím rodičkám, neboť svůj příspěvek uzavřela hned několika radami: „Nikdo vám nemůže nic zakázat ani přikázat. Pokud by se snad i přesto zdráhali, chtějte podepsat revers, že to jde na vaše triko“, dodala na závěr příběhu. S očekávaným pochopením se ale k jejímu překvapení nesetkala. Spíše naopak.

Komentáře pod příspěvkem se téměř okamžitě začaly zaplňovat nesouhlasnými výroky. Sledující Nikolu příspěvek Pfauserové rozpálil doběla: „A začínáme se všichni divit, že nejsou pediatři. No kdo by to chtěl dělat? Jen se špatně podíváte, tak máte na stole stížnost od zasloužilé matky, která si myslí, že její slohová práce, kterou si poctivě 9 měsíců psala, nebyla splněna do puntíku“, rýpla si do herečky. Svým názorem do diskuze přispěla i mladá maminka Lucie: „Největší problém máte sama se sebou, nikoliv s paní doktorkou. Celé to působí, jak když nemáte žádný problém, tak jste ho někomu vyrobila“, zastala se ošetřující lékařky.

Podobnou vlnu nevole vyvolala Pfauserová již v minulosti, když se na svém Instagramu svěřila se svým, pro mnoho lidí kontroverzním, názorem, že odmítá svou dcerku naočkovat: „Zatím jsme neočkovali. Jsem toho názoru (podotýkám, že laického), že není kam spěchat. Ve třech měsících je podle mě miminko ještě moc malé na takový zásah, jakým je očkování. Jeho nervová soustava ještě není vyvinutá natolik, abych neriskovala nějaké její narušení“.

Zdroj: Autorský text, redakce, Extra, Prima Ženy, iDNES; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!