Den před svými 77. narozeninami zemřela Suzanne Somersová. Znáte ji jako Carol ze seriálu Krok za krokem

Fanoušky oblíbeného sitcomu z 90. let Krok za krokem včera zasáhla smutná zpráva. Zemřela představitelka hlavní role Carol. S oznámením přišel web Page Six, jemuž zprávu o smrti herečky sdělil její publicista R. Couri Hay.

„Suzanne Somersová zemřela pokojně doma v časných ranních hodinách 15. října. Agresivní formu rakoviny prsu přežívala více než 23 let,“ uvedl. „Suzanne byla obklopena svým milujícím manželem Alanem, synem Brucem a nejbližší rodinou.“ Podle něj se Suzanne chtěla v pondělí sejít se svou rodinou, aby oslavila své 77. narozeniny.

„Místo toho budou oslavovat její výjimečný život a chtějí poděkovat milionům jejích fanoušků a příznivců, kteří ji velmi milovali,“ dodal Hay. Tento týden se uskuteční rodinný pohřeb a příští měsíc vzpomínkové akce.

Těch se jistě zúčastní spousta lidí, kteří ji milovali právě jako matku celkem šesti dětí a manželku Franka Lamberta v seriálu Krok za krokem. Jak už bylo řečeno, herečka dlouhé roky bojovala s rakovinou, která se jí bohužel letos v červenci vrátila, prohlásila v rozhovoru pro web ET. Nebyla to ale jen rakovina prsu. Ve 30 jí diagnostikovali rakovinu kůže a v 50 rakovinu prsu. To byl důvod proč se rozhodla pro život bez chemikálií, který nakonec zajistil, že tu s námi byla tak dlouho.

Zdroje: Autorský text, redakce, Page Six, ET; Náhledová fotografie: The Heart Truth/Wikimedia Commons (Public Domain)

error: Content is protected !!