Dcera Lindy Rybové a Davida Prachaře si poprvé zahraje v seriálu: Se sestrou tam hrají kamarádky

Rozálie Prachařová

Obě dcery Lindy Rybové jsou na svou maminku neskutečně podobné, bylo tedy jen otázkou času, kdy se na televizních obrazovkách objeví. Nikdy se však příliš neukazovaly na sociálních sítích, narozdíl od jejich nevlastní sestry Mariany Prachařové.

Rozálie Prachařová si spolu se svou sestrou Josefínou Prachařovou zahraje v novém seriálu Lež na pláži. Ačkoliv mnoho fanoušků čekalo, že se sestry v televizi objeví už dříve, ony se raději věnovaly škole a umění.

„Je to můj první seriál, na natáčení mám jenom hezké vzpomínky, myslím, že se sešla hezká skupina lidí a jsem ráda, že jsem se na takovém projektu mohla podílet,“ prozradila Rozárka, která v seriálu hrála spolu se svou sestrou, deníku Expres.

A nehádaly se sestry během natáčení? „To vůbec ne, my jsme v seriálu hrály kamarádky, což byla nová zkušenost, protože jsme musely změnit dynamiku našeho vztahu,“ zněla její slova.

Rozárka není jediná, kdo zdědil talent po rodičích. Nadaní jsou i její sourozenci, Josefína a František. Jejich maminka Linda Rybová však nečekala, že se všechny děti nakonec vydají stejným směrem, protože je vždy nechávala dělat to, co je baví a nesnažila se je do svého hereckého světa prosazovat.

To ostatně v loňském roce sama prozradila pro portál Extra: “Já jsem si vždycky říkala, že by to nemusely dělat, nikdy jsem je nebrala na žádné natáčení, neprotlačovala jsem je, nechala jsem je dělat si vše po svém a jít vlastní cestou, a jestli jsou takhle šťastné, tak je to naprosto v pořádku. Je to jejich volba,” vysvětlila.

Zdroj: Autorský text, redakce, Expres, Extra; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!