Dcera Karla Gotta je opět na mizině: Dominika obědvá v útulku pro bezdomovce

Chvíli to vypadalo, že se Dominika Gottová bude mít konečně dobře, ale moc dlouho jí to nevydrželo. Dcera Karla Gotta dělá jedno špatné rozhodnutí za druhým, což ji opět přivedlo na mizinu.

Nedávno se Dominika Gottová chlubila, že bude mít novou práci, která vyřeší její finanční potíže. Nakonec do ní však nenastoupila a dál pobírala sociální dávky, které dosahovaly výše 40 tisíc korun, jak píše Expres.

„Slibovala, že nastoupí do práce, ale zatím se tak nestalo. Nechce pracovat, téměř vůbec nevychází z domů a působí nešťastně. Jako by neměla chuť do života,“ prozradil zdroj Expresu.

Dominika však o dávky nedávno přišla a musí se opět spoléhat na svého manžela Tima Tolkkiho, který jí každý měsíc nějaké peníze posílá. Údajně však sám moc peněz nevydělá, a tak dcera Karla Gotta chodí na obědy do útulku pro bezdomovce, kde se za pár korun dobře nají.

Už před nějakou dobou se spolu s Timem pokusili požádat Ivanu Gottovou, aby jim nějaké peníze přispěla. Ta však odmítla a Dominika se musela smířit s tím, že je v téměř padesáti letech opět na mizině.

Dominika Gottová měla před nějakou dobou velkou šanci své finanční potíže jednou provždy vyřešit, jelikož ji oslovili majitelé kavárny Café Karel. Dominika jim měla propůjčit své jméno, pracovat pro ně na dálku z Finska a za to dostávat desítky tisíc korun měsíčně. Dominika však byla skeptická a nevěřila ani tomu, že se kavárna skutečně otevře. Teď svého odmítnutí nejspíš hořce lituje, protože tato vzpomínková kavárna už je velice úspěšná a má plno zákazníků i bez pomoci Dominiky Gottové.

Dominika aktuálně doufá, že si její manžel založí firmu a ona se v ní uplatní jako asistentka, která pracuje z domu. Jenže kdo ví, jestli se toho vůbec dočká. Co by na její chování asi dnes řekl její otec?

Zdroj: Expres, Šíp; Náhledový obrázek: David Sedlecký/Openverse Wikimedia Commons

error: Content is protected !!