Dcera Dary Rolins a Matěje Homoly se otrávila alkoholem: „Laura nedýchá,“ křičeli kamarádi na jejího otce

Matěj Homola

Šestnáctiletá dcera zpěvačky Dary Rolins (51) sice ještě alkohol pít nemůže, to jí ale nezabránilo v tom, aby se na večírku pořádně opila. Dopadlo to tak, že se alkoholem otrávila a musel pro ni uprostřed noci jet její otec Matěj Homola (51).

Dara Rolins s Matějem Homolou zažili chvíle plné stresu. Jejich dcera Laura Homolová (16) to na večírku pořádně přehnala s alkoholem, což se jí pochopitelně vymstilo.

Uprostřed noci se to však zvrtlo a Lauřini kamarádi vyrazili za Matějem Homolou s voláním o pomoc. „To bylo vtipný. Ve dvě ráno za mnou přišlo do postele několik teenagerů a cloumali se mnou: ‚Pane Homolo, Laura nedýchá.‘ Já jsem se sbalil a jel jsem na chatu, taková klasika – mladí měli mejdánek,“ práskl na svou dceru v rozhovoru pro Novinky Homola, který má s podobnými večírky bohaté zkušenosti.

Matěj neplánoval dávat Lauře trest, věděl totiž, že nemusí. „Přišel jsem tam a viděl tu situaci před 30 lety z opačný strany. Nebyl důvod ji trestat, ona měla kocovinu, vytrestala se sama,“ řekl se smíchem.

Matěj Homola má s dcerou odjakživa krásný vztah. Sám si myslí, že to je tím, že si vždy o všem nejdříve promluví. Tak to bylo i tehdy, když se Laura opila.

„Je to nejlepší táta. Z jeho strany je cítit neustálá podpora, pocit klidu a bezpečí. Myslím, že spousta lidí nemá takové štěstí, že by tohle nacházeli u svých otců. Čím jsem starší, tím víc si rozumíme, máme hodně společných zájmů. Jsme parťáci,“ řekla Laura o svém tatínkovi.

I když spolu její rodiče už dávno nejsou, všichni mají krásný vztah. Dara Rolins podle deníku Sedmička dokonce dorazila na nedávnou svatbu Matěje Homoly a přivezla mu drahý dárek v podobě černého kabrioletu.

Zdroj: Autorský text, redakce Ansu, Novinky, Sedmička; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!