Dcera (2) Ornelly Koktové úspěšně zvládla operaci v narkóze

Ornella Koktová

Malá dcerka Ornelly Koktové a Josefa Kokty, Lily, musela podstoupit operaci mateřského znaménka. Ornella byla před operací dcerky značně nesvá, protože Lily musela být při výkonu v celkové narkóze.

Každá máma nese špatně, když musí být její dítě v nemocnici nebo dokonce podstoupit operaci. Tato zkušenost se nevyhla ani Ornelle Koktové. Malá Lily musela být operována, protože měla zvláštní mateřské znaménko, které bylo umístěné přímo na hlavičce, píše deník Prima Ženy.

V úterý Ornella sdílela na sociálních sítích fotku malé Lilinky a informovala své fanoušky o tom, že dcerka už má operaci úspěšně za sebou. Pochlubila se, že její dcera byla velmi statečná holčička, protože odběry krve zvládla bez jediné slzičky. Na lékařských prohlídkách Lily také statečně spolupracovala a ani ji nenapadlo plakat. Když byla potřeba, u vyšetření se ani nehnula.

Dokonce i na operačním sále rozdávala malá Lily jeden úsměv za druhým. Bez problémů plnila všechny pokyny a úkoly, které jí sestřičky a lékaři dávali. A to dokonce i ve chvíli, kdy tam nebyla maminka. Ornella dodává, že Lily je jejich andílek a připojuje také poděkování lékařům a celému týmu nemocnice, kde byla Lily operována.

Ornella Koktová také nezapomněla poslat vzkaz všem ostatním, a to takový, aby si dávali pozor na všechna znaménka a nic nenechali náhodě. Na sociálních sítích se zvedla vlna povzbuzujících komentářů, kde sledující přejí malé Lily brzké uzdravení a návrat domů. Fotografii okomentovala například fanynka Michaela: „Šikulka nádherná. Když je s ní milující maminka, tak zvládne všechno. Přeji zlatíčku brzké uzdravení“. Podporu poslala také Jiřina: „Koťátko roztomilé, ta je statečná, brzké uzdravení“.

Ornella Koktová pečuje se svým manžele Josefem Koktou o jejich tři děti a jak je vidět, výchovu zvládá bravurně. Nedávno se rodina vrátila z dovolené v Egyptě, kde si všichni užili krásné společné chvíle, jak píše deník Extra. Přejeme jim, ať najdou i v těžkých chvílích spoustu síly a pozitivní energie.

Zdroj: Redakce, autorský text, Prima Ženy, Extra; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!