David Prachař a Linda Rybová prý prožívají krizi, herec prozradil, jak je to s jejich manželstvím

david prachař

Linda Rybová (48) a David Prachař (64) tvoří pár již dlouhé roky, přesto se každou chvíli mluví o tom, že slavný pár prochází krizí a dokonce se občas spekuluje i o rozvodu. Herec se však nyní svěřil s tím, jak to mezi ním a Rybovou je.

O svém soukromí Linda Rybová a David Prachař mluví jen zřídkakdy. Ani jeden z nich navíc nepatří mezi celebrity, které rády a každou chvíli obrážejí společenské akce a o svém osobním životě mluví na potkání. Možná i z toho důvodu si lidé jen domýšlejí, jak to mezi sebou ti dva mají. Čas od času se tak spekuluje o tom, že to mezi nimi neklape a zlé jazyky dokonce mluví o rozvodu.

Nyní však David Prachař udělal výjimku a promluvil o manželství s Rybovou. A nejenže to vypadá, že je u slavného páru doma všechno v pořádku, z jeho slov je navíc patrné, že se snaží dělat vše proto, aby se jeho žena cítila dobře. „Myslím, že jsou manželství, kde ženy v podstatě nemají svůj život, dělají jen support, to u nás není. Myslím, že manželství je v podstatě pořád takový souboj, co komu vyhovuje, prosazování svých pozic,“ nechal se slyšet Prachař podle deníku Aha.

Kromě toho také prozradil, jak by se podle něj měli lidé chovat, aby vztah fungoval: „Když vás něco štve, je dobrý to říct a řešit to hned. Když se to dusí, trvá to pak dýl… Ale všímám si, kolik je kolem žen, které jsou pořád samy, samy s dětma. Některé jsou možná šťastné, jiné míň, některé jsou nešťastné. A těm chlapům utečou ty děti. A ženě utíká práce, do které někdy není lehké naskočit.“

O tom, že to mezi ním a Rybovou klape, svědčí i fakt, že herečka přišla svého muže podpořit, když soutěžil ve StarDance. „A přijde taky moje žena, Linda je taková přísná. Sama vystudovala baletní konzervatoř, takže tanci rozumí. Tam mi k tomu asi neřekne nic,“ hlásil Prachař hrdě pro Expres ještě před začátkem taneční soutěže.

Zdroj: Autorský text, redakce, Aha, Expres; Náhledová fotografie: David Sedlecký/Wikimedia Commons (CC BY 4.0)

error: Content is protected !!