Daru Rolins chvíli před koncertem ve vyprodané O2 areně odvezla záchranka: Vystoupit nakonec stihla

dara rolins

Zpěvačka Dara Rolins měla letos obrovský koncert v pražské O2 areně k příležitosti svých 50. narozenin. Jelikož se jednalo o velký koncert a všechny vstupenky byly vyprodané, zpěvaččin stres byl nejspíš skutečně velký.

Dara Rolins už je na vystoupení mezi lidmi zvyklá, její koncert v O2 areně byl ale obrovský a to se dalo říct i o očekávání fanoušků, kteří si koupili vstupenku. Je tedy pochopitelné, že Dara myslela především na to, že musí vystoupit za každou cenu – a na to myslela i tehdy, když se jí udělalo nevolno jen chvíli před koncertem a navíc se jí velmi špatně dýchalo.

Přítomná fotografka chtěla Daře pomoct, a tak jí dala svůj přírodní sprej, po kterém se jí mělo ulevit. To se ale nestalo a zpěvačka se začala dusit, takže jí přítomní lidé po chvíli zavolali záchranku. V té době ještě netušila, že se jednalo o alergickou reakci na propolis obsažený ve spreji, ale zpěvačka předpokládala, že je jeden z jejích nejdůležitějších koncertů v troskách. A to si nechtěla za žádnou cenu připustit.

Dara byla odvezena do nemocnice, kde se jí lékaři snažili pomoct co nejrychleji. „Dostala jsem infúzi a po převezení do nemocnice dorazila specialistka na dýchací cesty. Já jsem vstávala, že musím jít, protože mi za hodinu začíná koncert. Ona mně položila ruku na hruď s tím, že ona rozhodne, jestli vůbec nějaký koncert bude a že se mám uklidnit,“ popsala Dara pro slovenský web Fun Radio.

Infuze zpěvačce pomohly a ona se skutečně stihla vrátit zpět do O2 areny, kde vystoupila. Pro Daru to musel být nepředstavitelný nátlak a stres, nakonec se na ni ale usmálo štěstí. A jelikož je Dara skutečný profesionál, fanoušci na ní nic nic nepoznali.

Zdroj: Redakce, autorský text; Fun Radio, Topky; Náhledová fotografie: David Sedlecký/Wikimedia Commons (CC BY 4.0)

error: Content is protected !!