Dara Rolins si užívá radost z maličkostí: Neexistuje nic jako bezvýznamný den

dara rolins

Dara Rolins (50) má ve svém životě nejspíš úplně všechno, co potřebuje – milujícího přítele, dceru, úspěšnou kariéru a dostatek peněz. Zpěvačka si váží každého momentu a maličkosti, což nedávno prozradila i na svých sociálních sítích.

Dara Rolins je na svém Instagramu vždy pozitivní, usměvavá a snaží se své nastavení mysli předávat i dalším lidem. Zpěvačka moc dobře ví, že kdyby na světě chodili jen šťastní lidé, vypadal by úplně jinak.

„I když čas měříme stejně, každý den je jiný. Neexistuje ‚bezvýznamný‘ den. I den, který vám přijde obyčejný, je vlastně významný – už nikdy se nebude opakovat,“ vzkázala svým fanouškům. „Vy, ani nikdo jiný nevíme kdy, který den bude v nějakém přežitku první nebo poslední,“ dodala.

Své sledující potěšila myšlenkou, která jim mohla změnit den k lepšímu. Ukázala jim, že i když se vám váš den zdá jako příšerný, ve skutečnosti pro vás mohl být i něčím důležitý či naučný.

Zpěvačka ráda sdílí, že často chodí na procházky do přírody. Z lesa sdílela fotografii i tento týden. Je to jeden z nejlepších způsobů, jak načerpat ztracenou energii, takže až se příště budete cítit pod psa, vyražte třeba do lesa.

Zdroj: Redakce, autorský text; Náhledová fotografie: David Sedlecký/Wikimedia Commons (CC BY 4.0)

error: Content is protected !!