Dara Rolins poslala vzkaz haterům: Já a zlatokopka? Autíčko jsem měla zaparkované v domečku už dávno

Dara Rolins

Zpěvačka Dara Rolins (50) je legendární zpěvačka, která si rozhodně nežije špatně, přesto si však její odpůrci myslí, že je zlatokopka. Ačkoliv je to naprostý nesmysl, Dara se k tomu rozhodla vyjádřit.

Už nějakou dobu tvoří pár s úspěšným fotbalistou Pavlem Nedvědem (51), který má nepochybně spoustu peněz. Oba dva jsou úspěšní a to spousta lidí nedokáže překousnout. Pustili se ale právě do Dary, kterou označili za zlatokopku.

„Panebože, já, a zlatokopka? Já jsem už měla autíčko zaparkované v baráčku předtím, než jsem toho šikovného fotbalistu potkala. A ty kabelky si také umím koupit sama. To, že mi je koupí Pavel a že je na mě laskavej, velkorysej, hodnej, empatickej a prostě fantastickej, proto jsem si ho našla. Ale není to tak, že bych očekávala, že to bude dělat,“ vzkázala svým ‚hejtrům‘ zpěvačka v pořadu Superchat. Tím je nejspíš namíchla ještě víc.

Zpěvačka se na svých sociálních sítích ráda předvádí v luxusním oblečení za několik desítek tisíc. Není však pochyb, že si všechno skutečně kupuje sama. Nijak se však netají tím, že Nedvěd vydělává peněz víc. „Myslím si, že by bylo hodně divný, kdybych si našla frajera, který třeba nebude plus minus v nějakém podobném standardu nebo levelu. Já bych se cítila hloupě a ani partner by se po mém boku necítil dobře,“ uzavřela.

Zdroj: Redakce, autorský text, Superchat, Super; Náhledová fotografie: David Sedlecký/Wikimedia Commons (CC BY 3.0)

error: Content is protected !!