Dara Rolins dostává jednu ránu za druhou: Vloupání, ohrožuje ji psychopat a Nedvědovi hrozí vězení

Zpěvačka Dara Rolins (50) je ve svém současném vztahu s fotbalistou Pavlem Nedvědem (50) nadmíru spokojená, i tak jí ale život bohužel hází klacky pod nohy.

Při pohledu na sociální sítě Dary Rolins není těžké uvěřit tomu, že zpěvačka aktuálně prožívá jedno z nejšťastnějších období svého života. Nejdůležitější jsou pro ni jednoznačně dcera Laura a partner Pavel Nedvěd. Nedvěda však podle portálu Extra ohrožuje obvinění z pronevěry, takže hrozí, že se jí štěstí brzy rozpadne jako domeček z karet.

Přesněji byl Pavel Nedvěd obviněn z falšování dokumentů a zpronevěry peněz. Toto obvinění směřuje do doby, kdy Nedvěd působil jako viceprezident fotbalového klubu Juventus. Za to mu hrozí až osm let vězení. Co by si bez něj Dara počala?

I samotnou zpěvačku však trápí jedna nepříjemná skutečnost. Ohrožuje ji psychopat, který se jí na konci loňského roku vloupal do domu, píše portál Naše Hvězdy. Naštěstí byl její partner doma a neznámého muže vlastními pěstmi zpacifikoval. Tento muž byl sice zavřen na tři měsíce do léčebny, ta mu však již končí a nic mu nebrání v tom, aby opět pokračoval v obtěžování Dary Rolins. Vypadá to, že zpěvačka dostává jednu ránu za druhou. Doufejme, že nakonec vše dobře dopadne.

Zdroj: Extra, Naše Hvězdy; Náhledový obrázek: David Sedlecký/Wikimedia Commons (CC BY-SA 4.0)

error: Content is protected !!