Daniela Brzobohatá oslavila 45 let: Krásná moderátorka prožívá své nejšťastnější období

daniela písařovicová brzobohatá

Moderátorka Daniela Brzobohatá (dříve Písařovicová) oslavila 12. prosince své 45. narozeniny. Ačkoliv se v první polovině letošního roku snad všude psalo o ní a Ondřeji Gregoru Brzobohatém, kdy museli snášet veřejný boj s Ondřejovou exmanželkou Taťánou Kuchařovou, nakonec ale všechno dobře dopadlo.

Její věk by jí tipoval málokdo. Krásná moderátorka totiž rozhodně vypadá na méně. A jestli jí něco další roky pomyslně ubralo, tak je to právě letošní rok.

Daniela totiž letos zažila rok plný změn, většinou pozitivních. V září si v Itálii vzala svého partnera Ondřeje, a to jen chvíli po zasnoubení. Chvíli před svými 45. narozeninami se tedy stihla poprvé vdát – a doufejme, že i naposled.

Kromě svatby udělala Daniela ještě jeden velký krok. V říjnu oznámila po dvou letech konec v internetové televizi DVTV, kde pracovala jakožto moderátorka a spoustu lidí mělo DVTV spojené právě s ní.

Daniela občas sdílí střípky ze svého soukromého života na sociálních sítích a není pochyb o tom, že prožívá své nejšťastnější období. S manželem totiž hodně cestují. Jen v letošním roce navštívili Španělsko, Řecko a Itálii. Moderátorka však pravděpodobně s manželem vyrazila i na další místa, jen už se o to nepodělila.

Zdroj: Redakce, autorský text; Náhledová fotografie: David Sedlecký/Wikimedia Commons (CC BY 3.0)

error: Content is protected !!