Daniela Brzobohatá skončila v DVTV: Chci být více doma, říká

daniela písařovicová brzobohatá

Daniela Brzobohatá (dříve Písařovicová) se rozhodla po dvou letech ukončit svou práci moderátorky v internetové televizi DVTV.

Daniela Brzobohatá pracovala jako moderátorka v internetové televizi DVTV dva roky, nyní se však rozhodla skončit. Spolupráci neukončila okamžitě, ale postupně moderovala méně pořadů, v říjnu to byl zatím jen jeden.

„Je to hlavně proto, že chci být více doma. Měla jsem toho moc,“ prozradila v podcastu Michaela Rozsypala, který DVTV také moderoval. Je možné, že to je kvůli plánovanému miminku? To zatím nikdo netuší.

Daniela v letošním roce spolu se svým manželem Ondřejem Brzobohatým hodně cestovala a užívala si života v klidnějším tempu, což se jí pravděpodobně zalíbilo.

Brzobohatá dříve moderovala Události v České televizi, poté v DVTV nahradila moderátorku Emmu Smetanu, která se stala zpěvačkou na plný úvazek.

Ačkoliv je Daniela jakožto moderátorka velmi oblíbená, tak je pochopitelné, že si chce odpočinout. Stále se však věnuje moderování různých akcí, na kterých ji v budoucnu určitě uvidíme.

Zdroj: Redakce, autorský text; Podcast Michaela Rozsypala, Expres, DVTV; Náhledová fotografie: David Sedlecký/Wikimedia Commons (CC BY 3.0)

error: Content is protected !!